Рівненські мами - проти війни

Сотні рівненських мам разом зі своїми дітьми вийшли сьогодні на головну площу міста, аби вкотре висловити своє ставлення до політичної ситуації в країні. Сьогодні вони виступили проти війни та проти проливання крові на українській землі, а також проти поділу України. 

Плакати з закликами миру тримали і діти і дорослі. 

Безумовно події в Україні за останні три місяці сколихнули суспільство. Адже не обійшлось і без людсських жертв. Сьогодні мами Рівного не хочуть проводжати на війну своїх синів та чоловіків, а хочуть миру та злагоди.

На сцені виступила дочка загиблого майданівця Георгія Арутюнана Анна. Вона звернулася до президента Росії Володимира Путіна за сльозами на очах та благала схаменутися та не воювати проти України.

Рівненська журналістка Оксана Юрченко закликала мам молитися:

- Я донька військового і мої батьки були на війні в Афганістані. Я ніколи не прощу двох років вирваних з мого дитинства. Зараз коли я спостерігаю за подіями в Криму, я ставлю себе на місце сімей тих військових. Мені дуже страшно і дуже тривожно. Ми за крок до страшних подій. Мами і жінки мають обєднатися. Ми сподіваємось що лихо нас омине. Бо гірше смерті і гірше війни не може бути нічого.

Про своє бажання жити у вільній країні розповіла жкрналістка Оксана Кравець:

- Моїй донечці три рочки. Я дуже хочу жити у вільній країні, де не боязно народжувати дитину. Наша українська країна має бути міцною.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.