"Шматочком раю" для рівнян став мис Фіолент

Кожного дня рівняни все активніше долучаються до конкурсу "Щастя на двох!". У своїх листах учасники розповідають про подорожі, як до закордонних країн, так і про відпочинок в Україні загалом. Хоча це і не дивно, адже на кону великий приз - подорож на двох до чарівних Карпат, яку дарує турагенція "Каравела". 

Доброго дня, шановна редакція! Хочемо розповісти про дивовижний шматочок раю в Україні - мис Фіолент, - розповідають нові учасники конкурсу Тетяна та Микола Груненко.- Це був незабутній та екстримальний відпочинок! Найбільше запам'яталися круті спуски та підйоми, чисте море і море нашої романтики.

На фото: Тетяна та Микола Груненко. Мис Фіолент.

Нагадаємо, маштабний фотоконкурс "Щастя на двох!", до якого запрошуються усі рівняни триває. Кожен, хто надішле фото із подорожі з своєю коханою людиною автоматично бере участь у розіграші подарунків. Головний приз конкурсу - поїздка на двох до чарівних Карпат. Деталі читайте ТУТ. Організатор конкурсу - туристична агенція "Каравела".

А де відпочивали Ви? Загляньте до сімейного фотоальбому та швиденько надсилайте світлини на адресу: vserivne@gmail.com. Всі хто надішле фотографії автоматично стають учасниками конкурсу. 

Усі знімки учасників розміщені у конкурсному альбомі "Щастя на двох!".

Читайте також:

До конкурсу "Щастя на двох!" приєдналися рівненські любителі Карпат

До фотоконкурсу "Щастя на двох!" долучилась відома рівненська журналістка

До рівненського конкурсу "Щастя на двох!" долучилися нові учасники

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.