Рівненський ПДМ підтримує жителів Кримського півострова

Учнівсько-педагогічний та батьківський колектив Палацу дітей та молоді Рівного звернувся до своїх колег та жителів Криму.

"Ми звертаємось до Вас, щоб висловити своє ставлення до подій, які відбуваються в Україні. Ми засуджуємо дії влади, військ Російської Федерації та проросійських сил у Криму і закликаємо владу України та міжнародну спільноту задіяти всі можливі механізми для стримування збройної агресії та зазіхання на територію суверенної держави.

Жорстка, необдумана політика попередньої влади, призвели до того, що український народ захотів змін. Змін кардинальних, які б зруйнували наскрізь корумповану систему влади і припинили потік брехні та цинізму. І ми зробили це. Ці зміни недосконалі, але це наш вибір - вибір усієї України. Поодинокі випадки радикалізму не відображають характеру цих перетворень. Наразі ми будуємо нову країну і нам не потрібна допомога ззовні. Особливо зі зброєю в руках. Зі свого боку ми висловлюємо свою підтримку усім жителям Кримського півострова, наголошуючи, що ми є громадянами однієї країни, незалежно від мови спілкування, національності, етнічності, віросповідання, політичних вподобань, місця народження і проживання. Якою б мовою ми не говорили, якому б Богу не молилися – ми з вами у єдиній суверенній Україні.

Палац дітей та молоді є яскравим тому підтвердженням. З – поміж 250 співробітників Палацу та понад 4 тис. дітей, які тут навчаються, є представники усіх національностей: українці, росіяни, євреї, грузини, вірмени тощо. Але це ніколи не ставало перешкодою у досягненні спільних цілей. Палац на абсолютно рівноправних засадах співпрацює з багатьма українськими, європейськими та світовими організаціями. Наші випускники успішно живуть та працюють в Росії, США, Канаді, Іспанії тощо. Для нас рівними та однаково важливими є всі українці, тому ми маємо продемонструвати згуртованість та єдність перед небезпекою. Якщо у вас є друзі в Криму – дзвоніть, висловлюйте їм підтримку – вони зараз на передовій боротьби за нашу з вами незалежність. Закликаємо не піддаватися на провокації та без потреби не піддавати своє життя та здоров’я ризику, оскільки інспірований з-за кордону сценарій розрахований, в тому числі, на внутрішнє протистояння в Україні. Україна була, є і буде! 

Учнівсько-педагогічний та батьківський колектив Палацу дітей та молоді м. Рівне, член Асоціації позашкільних навчальних закладів України, член Європейської асоціації установ неформальної освіти Міська громадська організація “Сприяння позашкільній освіті та соціальному захисту дітей і підлітків ПДМ” , - йдеться у зверненні ПДМу розміщеному на сайті освітнього закладу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.