Новий очільник міліції Рівненщини не збирається йти з посади

Новопризначеного начальника УМВС України в Рівненській області В’ячеслава Чайку громадськість зустріла пікетом. Проте сам він заявив, що готовий працювати на громадськість.

- Я вагався, коли мені запропонували очолити міліцію Рівненщини. Думав, що все таки є більш достойні кандидати. Але, коли сказали, що це потрібно зробити і навести елементарний порядок у Рівненській області, вирішувати інші питання, які виникали і нагадали, що це заради тієї Небесної сотні, людей, які загинули, то сумніви відпали. Адже ми стояли пліч-о-пліч з активістами, які загинули від куль снайперів і ця перемога нам дісталася ціною життя людей, - розповів В’ячеслав Чайка.

.

Окрім того, очільник міліції Рівненщини зазначив, що це не правильно, що люди прийшли в УМВС і заявили, щоб він писав рапорт на звільнення і може працювати лише після того, як його обере Майдан. Адже це заявило кілька людей, а не вся Рівненщина.

- Заяви я писати не буду, бо мене призначив Міністр внутрішніх справ, а міністра призначив Уряд національної довіри, який обрали люди на київському Майдані. І ми не маємо права зрадити тій Небесній сотні, яка загинула, - додав полковник.

Ключові слова: 

Коментарі

Ото вже брехня, що "вагався, коли запропонували цю посаду", та він приїздив у Рівне із групкою "своїх", коли брали штурмом управління МВС і вже тоді хотів самопризначитись на керівника Рівненського управління, його розкусили і відправили назад наші активісти. Я особисто вважаю, що ставити свободівсвьке протеже - приниження наших революційних прагнень, тим паче у час, коли таким важливим є поняття "Єдина Україна" , ми могли апелювати до наших опонентів про "фашистських бендеровцев", що у нас в західній області МВС очолює представник зі сходу України.

Чайка знает кто такой "Школьник". И все "Школьники" знают, что он ради карьеры- предал нас всех. Предателей никто не любит , ни свои ни чужие и мы об зтом помним.

"професійні і чесні" це Ви про кого, про Чайку ??? І зі "жменькою" пообережніше, бо вона швидко може перерости в бурхливе море. Просто люди дуже добре знають цього "діяча"...

Якщо Майдан очистив помисли і змінив відношення до людей з бок Чайки В.Ю., то хай би він(Чайка) працював. Але якщо Вячеслав Юрійович не змінився, то слід чекати шаленого витка корупціїї в міліції Рівненщини і скотського ставлення до підлеглих. Тенденція призначення на ключові пости в МВС та територіальних підрозділах колишніх гаїшників викликає сумну думку про те, що рівень корупціїї нетільки не зменшиться, а й значно зросте. Ішна справа, що люди вже мабудь що не будуть мовчати... Для чого було міняти Лазарєва ? Нормальний керівник був...Обурення наростає, революція тільки починається...

Молодець полковник! Вас призначив новий Уряд і дай Бог Вам сил та здоров"я працювати чесно задля наведення правопорядку у місті. Не слухайте цю жменьку самозванців, які себе ідентифікують представниками громади, ніхто їм не доручав виступати на майдані від імені всієї громади!!! Ще не вистачало, щоб ці діти силовиками керували, нехай займуться корисними справами для міста і України. Тільки професійні і чесні люди можуть обіймати керівні посади, а ці молодики нехай люструють один одного!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.