Рівненські активісти хочуть заздалегідь знати про кадрові зміни в області

Рівненські активісти пропонують голові Рівненської ОДА Сергію Рибачку повідомляти про можливі призначення на керівні посади в області заздалегідь, а не по факту їх здійснення.

"Є така пропозиція до Сергія Рибачка усі призначення за тиждень до наказу оприлюднювати для громадського обговорення, і якщо вспливуть факти корупціі чи іншоі недоброчесності відмовлятися, в т.ч. по МВС", - написав у Фейсбук рівненський активіст Святослав Клічук.

Новопризначений голова Рівненської ОДА "свободівець" Сергій Рибачок вчора виступив на захист також новопризначеного головного міліціонера Рівненщини В'ячеслава Чайки. Громадські активісти Рівного не сприйняли ці кадрові зміни в обласній міліції. Заплановане представлення Чайки не відбулось через блокування активістами. Віче, де Чайка планував отримати підтримку завдяки ВО "Свобода" та своїх підлеглих закінчилось перерізаними дротами техніки Майдану та вигуками "Ганьба". "Свободівці" ж наполегливо кричали "Молодець".

Коментарі

К сведению:
За за связи с южнокорейским миссионером, попытку свержения власти и получении крупной суммы денег В КНДР казнят 33 человека.
Это касается самозванцев власти в Киеве. Им бы не мешало так же пройти эту процедуру. "Правому сектору" - туда же.

Что-то больных с диагнозом параноидная шизофрения много появилось. Наверное новая власть выпустила для поддержки себя.
Параноидная шизофрения проявляется в основном через нарушение процессов мышления, которое выражается, главным образом, в искажённом восприятии или параноидном поведении и мышлении. Характеризуется доминированием галлюцинаций или бреда, при этом разорванность речи. Что и наблюдается у " люстраторов" и неуёмной праздной толпы, которой кажется ( галлюционируются), что они - МИР ПЕРЕВЕРНУТ!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.