Головний міліціонер Рівненщини розповів про свою нерухомість

Начальник УМВС України в Рівненській області В’ячеслав Чайка розповів журналістам, що наразі він має наміри при потребі жити у Рівному. Проте, де саме проживатиме в обласному центрі головний міліціонер не розповів.

Нагадаємо, до призначення полковник проживав у Дубно. За словами В’ячеслава Чайки, там у нього є будинок, де зараз проживає його сім’я. 

Купувати ж квартири за державні кошти у Рівному головний міліонер запевнив, що не планує. За його словами, за час роботи в правоохоронних органах, він не отримав жодної квартири.

- Квартиру я мав отримати, коли працював на посаді начальника стратегічної і тактичної розвідки Волинської області, але у 2004 році змінилася влада і мене перевели у Рівне першим заступником начальника УМВС України в Рівненській області, начальником кримінальної міліції і квартири на Волині я тоді не отримав. Я стою в квартирній черзі з 90-их років і не знаю чи отримаю житло. У Рівному я можу жити і без квартири, адже у мене в Дубно є будинок, де проживає моя дружина з дітьми. У випадку, якщо матиму вільний час на роботі, я провідуватиму свою сім’ю. А так, я планує жити у Рівному, - розповів В’ячеслав Чайка.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.