Представники Рівненщини висувають ультиматум до Уряду

У зв'язку з останніми кадровими призначеннями на Рівненщині, ОПОРА спільно з Автомайданом Рівне,
Сотнею Майдану, Жіночею сотнею та ще рядом громадських організацій підготувала звернення до Уряду щодо неприпустимості кулуарної кадрової політики за квотним принципом.

"Ми, представники громадських організацій Рівненщини, журналісти  та просто не байдужі громадяни висловлюємо своє обурення з приводу подій, що відбуваються в Україні. Однією з основних вимог вимого Майдану була зміна системи влади. Натомість, ми бачимо, що Уряд народної довіри у
своїй діяльності використовує ті ж методи, якими знищував Україну режим Януковича. Зокрема, на Рівненщині на ключові посади в органах влади призначають осіб за квотним партійним принципом. Ми не виступаємо проти конкретних осіб, однак, ми категорично проти не публічного призначення.

Попереджаємо, на Рівненщині жодне призначення не погоджене з громадою не буде вважатися легітимним та не матиме підтримки громадян. Також, вимагаємо всі кадрові рішення проводити публічно з попереднім оголошенням претендентів та підстав для їх призначення.

У разі невиконання законних, конституційних вимог громадян, ми активно висловлюватимемо нашу незгоду з діями уряду та вживатимемо необхідних заходів для недопущення порушення наших конституційних прав", - йдеться у зверненні.

До звернення можуть долучитись усі бажаючі.

Ключові слова: 

Коментарі

во вже приймальню штурмували це хто? сотня майдану чи жіноча сотня?))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.