Нардеп від Рівненщини: "Україні потрібно вступити в НАТО"

Народний депутат Валентин Королюк разом зі своїми колегами Борисом Тарасюком та Олександром Чорноволенком зареєстрували проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення і гарантування національної безпеки України)». Ним передбачається скасувати позаблоковий статус України, прийнятий у 2010 році після приходу Януковича до влади. Адже це, на думку розробників законопроекту, знизило обороноздатність і рівень національної безпеки України.

«Єдиною ефективною організацією, яка здатна забезпечити колективну безпеку в євроатлантичному просторі, залишається Організація Північноатлантичного договору (НАТО)», – йдеться у пояснювальній записці до проекту закону, який зареєстрований у парламенті під номером 4354. А тому до Законів України «Про основи національної безпеки України» та «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» вносяться зміни, якими передбачається закріпити пріоритетність вступу України до Організації Північноатлантичного договору.

«Вважаю, що події останніх днів довели: Україні якомога швидше потрібно вступати в НАТО», – прокоментував доцільність прийняття вказаного законопроекту Валентин Королюк на своїй сторінці у Facebook.

«Важко спрогнозувати, чим завершиться «кримська криза». Але переконаний, що вона в рази збільшила в Україні число прихильників вступу в НАТО. Останніми днями ми чітко побачили, від кого саме нам треба захищатися», –зазначає народний депутат. Про це повідомляє прес-служба народного депутата Валентина Королюка

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.