Підозрюваний у хабарництві підполковник стане заступником начальника УМВС Рівненщини?

Як стало відомо сайту "ВСЕ",за неофіційною інформацією, кандидатом на посаду заступника новопризначеного начальника УМВС України в Рівненській області В'ячеслава Чайки є підполковник міліції Віталій Чубаєвський.

Він у 2010 році працюючи на посаді начальника обласного відділу кримінальної міліції у справах дітей, був підозрюваним у справі про хабарництво. Тоді, як повідомляли місцеві ЗМІ, працівники СБУ затримали Віталія Чубаєвського на виїзді з автовокзалу Рівного, після того, як він у своїй службовій білій "Шкоді", нібито, отримав тисячу помічених гривень.

Впродовж кількох місяців підполковник міліції перебував під вартою. Проте сам Чубаєвський цей інцидент списував на помсту. За відсутністю складу злочину справа була закрита в суді.

Проте сам В'ячеслав Чайка інформацію про призначення Віталія Чубаєвську на посаду першого заступника начальника УМВС України в Рівненській області не підтвердив. 

Він зазначив, що наразі Віталій Чубаєвський працює у Києві і він не знає, звідки слухи про призначення його на посаду заступника.

- Не буде він тут першим заступником. На цій посаді повинен бути професіонал. Зараз я це питання вивчаю, - повідомив очільник міліції Рівненщини.

Нагадаємо, вчора після свого призначення на посаду В'ячеслав Чайка заявив, що повертатиме на посади колишніх мілціонерів, які були звільнені з органів.

Коментарі

Зарічнюк це старпьор який був начальником УМВС і присягався своїми пагонами що розжене валютні пятачки, але так за час свого перебування на посаді нічого доброг8о не зробив, тільки заганяв особовий склад на 06год ранку щоб обходити раніше судимих які або повмирали або вже по років 10 як не проживають за даними адресами.

Цього ж дня Чубаєвський В.І. зателефонував до нього на мобільний телефон і сказав, що цей вирок є позитивним і він за нього домовлявся з ххххх Крім того Чубаєвський В.І. повідомив, що необхідно передати для судді кошти в розмірі 10 (десять) тисяч гривень, як оплату. 25.01.2010 він передав Чубаєвському В.І. 5 (п’ять) тисяч гривень. Решту суму він пообіцяв віддати протягом кількох днів. Але він дійшов до висновку, що Чубаєвський В.І. на рішення судді ніяким чином не впливав, а тому вирішив ніяких коштів надалі не передавати. Однак Чубаєвський В.І. постійно до нього телефонує і вимагає решту суму 5 (п’ять) тисяч гривень погрожуючи, що під час розгляду справи в апеляційному суду його визнають винним і призначать покарання 5 років. Тому, 01.02.2010 він передав Чубаєвському В.І. 500 (п’ятсот) гривень, а 03.02.2010 ще 1 (одну) тисячу гривень.
Чубаєвський В.І. і надалі вимагає у нього 3 500 (три тисячі п’ятсот) гривень, щоб передати їх судді, погрожуючи при цьому, що будь-яким способом виб’є ці кошти.

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про міліцію" У підрозділах міліції не допускається діяльність політичних
партій. При виконанні службових обов'язків працівники міліції
незалежні від впливу політичних партій та інших об'єднань
громадян.
До чого тоді тут Київська свобода? Виходить Чайка 9 років відсидів на пенсії, потім вдало вибрав політичну силу і все - вже начальник УМВС? Зараз його відкрито підтримує Рибачок голова ОДА, свободівець. Це пряме порушення вищевказаної статті. Шановний голово! Ви тільки прийшли на посаду і чим займаєтесь? В майбутньому ви і далі так будете підтримувати один одного?

ЧАЙКА КОРУПЦІОНЕР І ХАБАРНИК КОЛИ БУВШИ ЗАСТУПНИКОМ ГЕНЕРАЛА ЗЕМЛІ ПІД СОБОЮ НЕЧУВ 50% ЙОГО ПІДЛЕГЛИХ ПРАЦЮВАЛИ НА НЬОГО І ЙОГО СІМЮ............

Чубаєвський - антинародна кадидатура, запитайте у підприємців на базарах хто він такий ще з часів його роботи в бхсс. А хто валютчиків всіх в місті брив? Я в шоці від цих реформ, знов повилазили!!!!

При такому рівні корупції таких "молодих " потрібно звільнити всіх масово, а особливо лазутківців. На рахунок Зарічнюка то тормоз повний, служив при ньому, повна нездара яка крім порозмовляти ні про що може. Звільнених дійсно потрібно ще просити щоб погодились повернутись, особливо ті що у віці 35-40 років були при лазуткові звільнені. Якщо Чайка додумається так вчинити то можливо втримається в посаді. З теперішньою збірною командою хабарників в нього нульові шанси.

"В даний час лише В. Чайка незамінний. ПРОФЕСІОНАЛ!!! Хто ж як не він, досвідчений фахівець, великий борець зі злочинністю та реформатор сучасної міліції в спромозі керувати УМВС."
Особисто я його не знаю, але мене тошнить від того, коли таких старпьорів, які отримали в свій час чималу вихідну допомогу від держави і 8-9 років отримували охеренну пенсію, зараз вважають незамінимими. І ще на майдані кричали "молодим дорога!!!"

Не поняв, розшифруй.

а герасимчук вже протверезів?

Хай принаймні Герасимчука в ДАІ поверне. По ньому чи не єдиному з колишніх в мене питань немає. Ще Зарічнюка хотів би бачити. Бажано якраз на місці Чайки.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.