Дубенські військові запрошують сім'ї своїх колег з Криму в гості

Військовослужбовці з міста Дубно запрошують членів сімей своїх колег з Криму в гості. Військовослужбовці 107 Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України, де командиром полковник Олег Безруков, виявили бажання прийняти погостювати родини військових моряків з військових частин Криму.

Під час загальних зборів особового складу ми розглянули та обговорили ситуацію в Криму, а також проблеми, з якими можуть стикатися сім’ї заблокованих в частинах військовослужбовців, - розповів заступник командира з виховної роботи підполковник Юрій Нечитайло. – Було вирішено у добровільному порядку, за такої потреби, прийняти членів сімей наших колег. Станом на сьогоднішній день ми вже можемо розмістити у родинах нашого особового складу близько 30 сімей кримчан.

Підполковник Юрій Нечитайло розповів, що усі бажаючі прийняти гостей з півострова залишають свої дані у відповідній анкеті за адресою https://docs.google.com/forms/d/12-cR6EJUpLkrFav2IpVlSyueve2mag7WvIxYVK4aUlw/viewform.

- Хочу наголосити, що ми запрошуємо родини військових колег в гості, де вони познайомляться з побутом та культурою Волинського краю, - додав заступник командира з виховної роботи. – Ми докладемо усіх зусиль, щоб дружини та діти моряків почувалися не лише комфортно й безпечно, а й відвідали туристичні місця Рівненщини, що лише поглибить дружні зв’язки між нашим краєм та Кримом. Про це повідомляє майор прес-офіцер Міноборони у Рівненській області Олександр Гайн. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.