Майже вісім тисяч школярів Рівненщини зареєструвались на ЗНО

На Рівненщині завершився термін подання заяв на проходження ЗНО 2014. Реєстрація осіб  для проходження тестування тривала упродовж двох місяців  з  3 січня  по 5 березня. Зовнішнє незалежне оцінювання  традиційно відбуватиметься  у червні – з 3 по 27.

Станом на 4 березня  у Львівському регіональному  центрі оцінювання якості освіти  зареєструвалось майже 7 500 бажаючих пройти тестування з Рівненської області. А це, за словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського, майже 70 відсотків випускників  краю.  Про остаточну кількість  абітурієнтів можна буде говорити  лише за два тижні – коли  майбутні учасники тестування отримають сертифікати, які і стануть фактом підтвердження реєстрації.

Як і в минулі роки, серед майбутніх учасників ЗНО найбільше охочих пройти тестування з української мови та літератури. Другою за популярністю є історія України, третьою – математика.  Серед  чотирьох запропонованих іноземних мов  найбільша кількість учасників обирала англійську.

Отримали освітяни заяви для проходження ЗНО і від осіб, які перебувають в установах відбування покарань.  Станом на 4 березня зареєструвалось 13 охочих. Усі вони з Дубенської колонії. Пройти тестування  зможуть безпосередньо в установі, де відбувають покарання. Однак, терміни проходження ЗНО у них дещо інші – з 4 по 11 липня.

Не обійшлось  цього року і без відмов у реєстрації учасників. Освітяни кажуть, абітурієнти припускаються щороку типових помилок. Найчастіше їм надходили бланки заяв з відсутнім чи неповним текстом або взагалі без підпису чи фото абітурієнта в заяві. При повторній реєстрації окремі абітурієнти забували вкласти до пакету документів сертифікат, який потрібно повернути, перереєстрвуючись. Про це повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.