Що побачили рівняни на висоті 900 метрів над рівнем моря

За останні три тижні туристична агенція "Каравела" стала однією із найпопулярніших турагенцій серед рівненської молоді. Щодня закохані пари надсилають свої знімки із подорожей та змагаються за шанс отримати головний приз фотоконкурсу "Щастя на двох!" - поїздку до Карпат. Надіслали своїй спогад з Подорожі Олександр та Світлана:

- Минулого літа я із своєю другою половинкою побували в Карпатах. У горах влітку був уперше, проте зазначу, що літні зелені гори не менш дивовижні аніж взимку. Ми були приємно враженні цією могутньою красою природи, - розповідає у своєму листі Олександр Мельник. - Нам особливо запам'яталася розлога полонина, яка знаходиться на висоті 800-900 метрів над рівнем моря. Взагалі відпочивали декілька днів, за цей час у нас був досить насичений графік екскурсій, подорожей та прогулянок. Ці незабутні дні назавжди залишаться у нашій пам'яті, як початок наших спільних подорожей. Хочеться повернутися, відчути силу природи і вдихнути ковток "справжнього" свіжого повітря! МИ ДУЖЕ ДУЖЕ ХОТІЛИ БИ ПОВЕРНУТИСЯ У ГУЦУЛЬСЬКИЙ КРАЙ, У ЧАРІВНІ КАРПАТИ!

На фото: Олександр та Світлана. Карпати. 2013 рік.

Нагадаємо, взявши участь у фотоконкурсі "Щастя на двох!", кожен учасник може виграти незабутню подорож на двох до чарівних Карпат. Для того, щоб стати учасником фотоконкурсу потрібно надіслати фотографію із подорожі на адресу: vserivne@gmail.com. Деталі конкурсу читайте ТУТ.

Усі фото учасників розміщуються у конкурсному альбомі "Щастя на двох!".

Переможець буде обраний шляхом голосування читачів сайту "ВСЕ", яке розпочнеться 12 березня і триватиме 10 днів.

Часу даремно не витрачайте – фотографії в обмін на подарунки від «Каравели» надсилайте!

Читайте також:

У конкурсі "Щастя на двох!" рівняни розповіли про "щастя на трьох"

"Щастя на двох!": Як рівняни в Турції відпочивали

До конкурсу "Щастя на двох!" приєдналися рівненські любителі Карпат

До фотоконкурсу "Щастя на двох!" долучилась відома рівненська журналістка

До рівненського конкурсу "Щастя на двох!" долучилися нові учасники

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.