Родина рівненського героя Небесної сотні потребує допомоги

Родина загиблого Олександра Храпаченка потребує допомоги та підтримки. Юнака вбив снайпер у Києві 20 лютого. Батько героя Небесної сотні привселюдно відмовився від зібраних для родини грошей. Чоловік передав їх на лікування поранених на Мадані. Однак стало відомо, що родина Олександра все ж таки потребує допомоги.

"Тут просочилась і нформація про батьків Саші Храпаченка, які як відомо відмовились від грошей на користь Майдану. 
ЗРОЗУМІЙТЕ!!У людей шок, нервове потрясіння, вони ще до кінця не усвідомили глибини становища і можливо вчинили на той момент не зовсім правильно. В них є щей менший син - вчиться на ветеринара, вдома наїздами, в батька проблеми зі спиною. Гроші заробляє тільки мама і їм ще треба буде їх і треба, і на пам"ятник і на скульптуру ( її хоче зробити Сашин друг-сусіда, теж зараз з простреленою ногою на Майдані). При цьому батьки ще примудряються турбуватись про наших поранених в лікарнях. До речі в лор відділенні обласної 3 хлопця - один з простреленою легенею, інші з пневмонією, просять поповнити їм телефони, з ліками і їжею проблем нема. Хто ближче до обласної і має час та натхнення - не пошкодуйте пару гривен!!
І нарешті. Мама Саші зробила картку, раніше в неї були проблеми з паспортом. БАТЬКИ ДУЖЕ СКРОМНІ, ДУЖЕ ІНТЕЛІГЕНТНІ. ДОПОМОЖЕМО!!!!!!!
Я даю реквізити. 
5168755381492251 
ХРАПАЧЕНКО ТЕТЯНА БОРИСІВНА 
Приватбанк 
Інформація точна. БУДЬТЕ ДОБРІ - ДОПОМОЖІТЬ РОЗПОВСЮДИТИ!!!
, - написала у Фейсбук рівненська журналістка Оксана Юрченко.

23 лютого  у Рівному відбулось вшанування та поховання трьох рівнян, які загинули від куль снайперів у Києві. Десятки тисяч рівнян назвали героями Георгія АрутюнянаВалерія Опанасюка та Олекскандра Храпаченко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.