On line трансляція сесії Рівненської міської ради

Сьогодні, 6 березня відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Рівненської міської ради. Тут ви можете переглянути он лайн трансляцію засідання:

Live streaming video by Ustream

11:30

На сесії Рівнеради виступив голова спілки ветеранів Афганістану Віталій Зінич, який закликав припинити всі чвари та спроби поділити владу. 

- Зараз в Україні критична ситуація, адже ми маємо на українській землі російську окупацію. Зараз вони в Криму, але все може бути гірше, - зауважив пан Зінич. - І будь-які чвари зараз на руку Путіну. А ті хто вносить в сусіпільство розбрат, я без сумніву можу назвати агентами Кремля. У нашій організації у Рівному майже 900 учасників. Зараз наша самооборона разом з міліцією  патрулює вулиці міста та голими руками обороняє спокій. Ми знаємо що таке війна. Коли жінки і діти не можуть себе захистити. Ми маємо бути єдині, щоб не допустити окупантів на нашу землю. 

11:15

Нагадаємо, що сьогодні активісти майдану пікетують міську сесію. Вони вимагають винесення на сесію питання про відставку міського голови Рівного Володимира Хомка. 

Натомість заяви активістів розкритивував один з голових опонетів Володимира Хомка депутат Рівнеради Олександр Лащук. 

- Ще коли при владі був Янукович та Берташ я двічі вимагав винести не сесію питання про відставку міського голови. Мені казали - навіщо ти це робиш - це нічого не змінить. Коли ж ситуація після кривавих протистоянь на майдані почала змінюватися - повилазили "революціонери". У країні жалоба, а вони замовляють телебачення і йдуть пікетувати будинки.  Це нормально. Я маю багато претензій до мера, але скоро вибори і в нас ще буде час зясувати стосунки. Пізніше, але не зараз. А Володимир Хомко хай з заступниками прийде в неділю на віче і прозвітує перед громадою. Але сваритися зараз не час, - наголосив Лащук. 

10:47

На сесії Рівнеради виступили священники різних релігійних конфесій. Вони закликали молитися за єднання українців. Також вони виступили на захист міського голови та закликали дати оцінку міській владі на виборах, а не розхитувати ситуацію зараз. 

10:35

Сьогоднішню сесію Рівнеради пікетували активісти Майдану з вимогою припинити незаконну роздачу землі та висловлення недовіри міському голові Рівного Володимиру Хомку:

- Я чітко заявляв свою позицію, що я підтримую європейські прагнення України. Цю позицію я озвучував на Віче, є вона і на моєму сайті, - зауважив міський голова. - Так був факт, коли ви подавали заявки на мітинги я просив не ставити палатки, бо в центрі міста працював облаштований Євромайдан. Мені закидають, що я співпрацював з Берташем. Так, адже всі кошти йдуть через обласну державну адміністрацію. Ми вирішували не політичні, а господарські питання. Тепер будем співпрацювати з новим керівництвом ОДА. У мене нема бізнесу, землі я не брав. Створюйте люстраційну комісію і люструйте мене. А виправдовуватися далі, я не хочу. 

 

10:20

Сесія Рівнеради блокують активісти Євромайдану. Пікетувальники оточили сесію Рівнеради та зайшли до сесійної зали. Активісти та афганці вишикувались навіть під трибуною Рівнеради. Вимоги активістів озвучив Андрій Токарський:

- Ми вимагаємо припинити незаконне виділення земельних ділянок під садівництво в місті. Як це було раніше. Має бути розроблений проект прозорого розподілу земельних ділянок в місті Рівне. Крім того ми вимагаємо внесення в порядок денний наступної сесії питання про висловлення недовіри міському голові Рівного Володимиру Хомку. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.