Мера Рівного змусили виправдовуватися

Сьогоднішню сесію Рівнеради пікетували активісти Майдану з вимогою припинити незаконну роздачу землі та висловлення недовіри міському голові Рівного Володимиру Хомку:

- Я чітко заявляв свою позицію, що я підтримую європейські прагнення України. Цю позицію я озвучував на Віче, є вона і на моєму сайті, - зауважив міський голова. - Так був факт, коли ви подавали заявки на мітинги я просив не ставити палатки, бо в центрі міста працював облаштований Євромайдан. Мені закидають, що я співпрацював з Берташем. Так, адже всі кошти йдуть через обласну державну адміністрацію. Ми вирішували не політичні, а господарські питання. Тепер будем співпрацювати з новим керівництвом ОДА. У мене нема бізнесу, землі я не брав. Створюйте люстраційну комісію і люструйте мене. А виправдовуватися далі, я не хочу. 

Ключові слова: 

Коментарі

які дороги?дорога біля автовокзалу по вул. Київській - плакати хочеться!!!!Центральна дорога м. Рівне. Далі - наш Стадіон, Мототрек, Палаці дітей та молоді. В якому вони стані???

АУ!!НАРОД!!!Що ж Вам Хомко такого поганого зробив?я за нього і підтримую його,він багато для міста чого зробив,я не політик,але дороги,які 100 років при Чайці та ін.не ремонтувалися нарешті при ньому зробили,з дітьми любо гуляти,майданчики пооблаштовували для дітей,центр чистий,що саме поганого він зробив я не розумію!!!!ви тільки кричите скрізь,що його треба люструвати,за що конкретно?з себе почніть!я вважаю,що кожного високопосадовця не потрібно люструвати,бо він був при колишній владі,Хомко кльовий

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.