Новий "свободівський" голова Рівненської ОДА вважає себе губернатором

Новопризначений голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок створив свою офіційну сторінку у соціальній мережі "Вконтакте". У статусі зазначив, що це є офіційна сторінка губернатора. Проте на сторінці дуже мало інформації та немає фотоальбомів.

Також, аби бути ближчим до громади та надати можливість задати запитання в режимі он-лайн губернатору області, на сайті 0362 створена так звана "громадська приймальня", про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Також Сергій Рибачок є активним користувачем соціальної мережі "Фейсбук".

У сучасній Росії губернатор - це вища посадова особа суб'єкта Російської Федерації (краю, області, автономного округу, міста), яка очолює виконавчу владу на території суб'єкта Російської Федерації.

Українським, зокрема, і рівненським журналістам часто дорікаютьщо, вони використовують слово "губернатор" стосовкно голів ОДА, хоч це стосується Росії, а не України. Однак зазвичай представники ЗМІ використовують це слово у заголовках для скорочення власне самих заголовків.

Коментарі

Вельмишановна прес-службо нового голови, редагуйте тексти на офіційній сторінці РОДА. Важливо, щоб вони були без помилок.

Дякуємо вам за зауваження. Справді була допущена помилка з написом "губернатор" через бажання скоротити і погану журналіську звичку. Новий час диктує нові вимоги та стандарти. І всі ми вчимося одне в одного Інформація на сторінці виправлена і попонюватися буде по мірі можливості.

http://vk.com/idrybachok

Звісно, що новоспечений "губернатор" підтримує Чайку на посаді керівника МВС, разом будуть "дєла рєшать". Найнеприємніше те, що я у свій час повівся на ВО "Сволота" та підтримував та парламентських виборах, надія на нові обличчя у владі призвела до того, що ці сбодівці ще ригів переплюнуть, (от побачите) зі своїм деребаном посад та підкилимними домовленостями

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про міліцію" У підрозділах міліції не допускається діяльність політичних
партій. При виконанні службових обов'язків працівники міліції
незалежні від впливу політичних партій та інших об'єднань
громадян.
До чого тоді тут Київська свобода? Виходить Чайка 9 років відсидів на пенсії, потім вдало вибрав політичну силу і все - вже начальник УМВС? Зараз його відкрито підтримує Рибачок голова ОДА, свободівець. Це пряме порушення вищевказаної статті. Шановний голово! Ви тільки прийшли на посаду і чим займаєтесь? В майбутньому ви і далі так будете підтримувати один одного? те що ви нещодавно сиділи на одних зборах політичної партії не дозволяє зараз порушувати закон і у відкриту підтримувати міліціонера.Ви ж казали , що маєте досвід державної роботи, то ознайомтесь ретельніше з нормативним законодавством

"Свободу" нагнати з міста Рівне!!! хочуть монополізувати владу, потрібно поставити на керівні посади рівнян, безпартійних, порядних і чесних.

АГА,ТО ВЛАСНИК ЧЕСНИХ НОВИН-ХОХЛЬОВ!!!!

Бля.. оце нема чим "журналістам" так званим занятись. ідіть хохльову жопу лизати. придумують тут новини з нічого.

Це точно, повний маразм

Губернатор малоруской губєрнії з Свободи...
Брєд і малоуміє...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.