Фермери Рівненщини понад 25 тонн продукції відправили військовим Криму

Понад 25 тонн продукції для військовослужбовців Збройних Сил України в Криму відправили фермери Рівненщини. Рівненська обласна асоціація фермерів та приватних землевласників зібрали та відправили для військовослужбовців військових частин ЗС України, які дислокуються в Автономній Республіці Крим, близько 25 тонн продукції.

На заклик організації підтримати заблокованих у місцях постійної дислокації українських моряків, авіаторів та піхотинців відреагували всі понад 600 фермерів Рівненщини. А більше ста із них надали суттєву допомогу щодо продуктів харчування.

- Наші фермери відгукнулися на ініціативу допомогти солдатам, матросам і офіцерам, які демонструють незламність духу, вірність Присязі та українському народу, - зазначив голова Рівненської обласної асоціації фермерів та приватних землевласників Дмитро Українець. -  Ми зібрали овочеву продукцію, картоплю, муку, макаронні вироби. Дякуємо транспортникам, які забезпечили нас фурою. Хочемо, щоб військові в Криму відчули не лише нашу матеріальну підтримку, а й моральну допомогу, єднання народу, що також суттєво.

Фермери наголошують про готовність допомогти не лише харчами, а й, за потреби, зі зброєю в руках відстоювати землю власної держави.

- Патріотичний дух землевласників надзвичайно високий. Навіть ті, в яких був неврожай, або немає великих матеріальних статків, не залишилися осторонь. Хто банку сала й 50 гривень пожертвував, а хто – цілий мікроавтобус овочів. Переконаний, такий дружній народ -  ніколи не зламати і не перемогти, -  підсумував Дмитро Українець. Про це повідомляє прес-офіцер Міноборони у Рівненській області майор Олександр Гайн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.