Головного міліціонера Рівненщини на роботу не пустили

Сотня людей серед яких громадські активісти, "Правий сектор", майданівці пікетують приміщення УМВС Рівненщини.

Люди вимагають начальника обласного управління міліції В'ячеслава Чайку добровільно піти з роботи, забрати свої речі з кабінету, а сам кабінет опечатати. Представники громади просили його не приступати до виконання обовязків начальника до погодження його кандидатури на недільному Віче.

В'ячеслав Чайка робити це не захотів. Нині вже проводять опечатування його кабінету. Активісти дзвонять міністру Авакову, аби пояснити ситуацію. У приміщенні обласного міліції є працівники міністерства, які приїхала з Києва.

Ключові слова: 

Коментарі

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про міліцію" У підрозділах міліції не допускається діяльність політичних
партій. При виконанні службових обов'язків працівники міліції
незалежні від впливу політичних партій та інших об'єднань
громадян.
До чого тоді тут Київська свобода? Виходить Чайка 9 років відсидів на пенсії, потім вдало вибрав політичну силу і все - вже начальник УМВС? Зараз його відкрито підтримує Рибачок голова ОДА, свободівець. Це пряме порушення вищевказаної статті. Шановний голово! Ви тільки прийшли на посаду і чим займаєтесь? В майбутньому ви і далі так будете підтримувати один одного? те що ви нещодавно сиділи на одних зборах політичної партії не дозволяє зараз порушувати закон і у відкриту підтримувати міліціонера.Ви ж казали , що маєте досвід державної роботи, то ознайомтесь ретельніше з нормативним законодавством

Не погодився співпрацювати з Музичком, то вже не підходить?

Рівненський правий сектор - зборище дибілів, які тільки вміють кричати "ми проти" і жодного слова конструктиву. Ваші діяння вже прогриміли не лише на всю Україну, а й по світу. А кацапи використали їх для своєї пропаганди.

"Правий сектор" рулить !

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.