Київська "Свобода" приїде у Рівне захищати свого міліціонера

Зараз триває пікет біля приміщення УМВС в Рівненській області. Активісти виступили проти призначення головного міліціонера області В’ячеслава Чайки. Під час пікету повідомили, що Київська «Свобода» мобілізує людей на рівненське Народне віче, яке відбудеться в неділю, на підтримку новопризначеного головного міліціонера Рівненщини В’ячеслава Чайки.

Громада заявила, що не допустить, щоб непорядна людина була на посаді головного міліціонера області.

Також громада вважає, що він є заангажованим та висловлює йому недовіру. Активісти також заявили, що якщо міністерство не прийме відповідне рішення, рівняни наводитимуть порядок самі.

За новопризначеного начальника УМВС у Рівненській області В’ячеслава Чайку активно заступаються "свободівці". Зокрема, депутат облради Олексій Бучинський. На підтримку міліціонера у вівторок ВО "Свобода" вивела своїх людей та принесла звукову техніку на незаплановане Віче. Саме від цієї політсили Чайка балотувався у 2012 році до Верховної Ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Є зброя, можете посперечатися, кто сильніший. Тільки Чайці не місце у МВС. Немає у нього авторитету. Хай "свободу" й далі підтримує.

Я бачу що дуже бояться повернення Рівненської 19 сотні ім. Георгія з міста Києва! Нехай приїжджають хлопці і розкажуть хто воював, а хто грошики збивав! Чекаємо вашого повернення!

Відповідно до ст. 3 Закону України "Про міліцію" У підрозділах міліції не допускається діяльність політичних
партій. При виконанні службових обов'язків працівники міліції
незалежні від впливу політичних партій та інших об'єднань
громадян.
До чого тоді тут Київська свобода? Виходить Чайка 9 років відсидів на пенсії, потім вдало вибрав політичну силу і все - вже начальник УМВС? Зараз його відкрито підтримує Рибачок голова ОДА, свободівець. Це пряме порушення вищевказаної статті. Шановний голово! Ви тільки прийшли на посаду і чим займаєтесь? В майбутньому ви і далі так будете підтримувати один одного?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.