У Рівному поширюють листівки з інформацією про "досягнення" головного міліціонера

У соціальній мережі активісти Євромайдану повідомили, що у Рівному поширюють листівки, в який йдеться про новопризначеного головного міліціонера Рівненщини та його роботу у правоохоронних органах. Ось текст листівки:

"Полковник міліції Чайка В’ячеслав Юрійович

За час служби Чайка В.Ю. має 7 дисциплінарних стягнень, останнє з яких – "понизити в посаді за незадовільні результати з розкриття злочинів по лінії ЗКС, що негативно позначилось на результатах оперативно-службової діяльності" – оголошено наказом Міністра внутрішніх справ Луценком Ю.В. в серпні 2005 року.

У зв’язку з тривалим невиходом на роботу (перебування на стаціонарному та амбулаторному лікуванні) в листопаді 2006 року був направлений для проходження ВЛК, від проходження ВЛК відмовився. На даний час ВЛК теж не проходив та не може бути призначений на посаду відповідно до "Положення про проходження служби".

Тесть Чайки В.Ю. – Зубкевич Василь Іванович, 10.02.1944 р.н. – у 2001 році двічі притягувався до кримінальної відповідальності за ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України. У 2002 році кримінальні справи закриті згідно статті 7-1 КПК України (в редакції 1960 року) – закриття кримінальної справи у зв’язку з дійовим каяттям, з примиренням обвинуваченого, підсудного з потерпілим, із застосуванням примусових заходів виховного характеру, з передачею особи на поруки або із закінченням строків давності (обставина – нереабілітуюча).

З 1999 по 2002 рік за час керування Француза А.Й. був начальником Демидівського РВ УМВС України в Рівненській області. Потім із 2003 по 2005 працював в УБОЗ УМВС у Волинській області в РАЦ та продавав за 100-200 доларів США інформацію відносно злочинців, за що незабаром був ганебно звільнений.

Будучи першим заступником начальника УМВС України в Рівненській області у 2005-2008 роках спільно з Чубаєвським В.І. та злочинним авторитетом на прізвисько "Рижий" Момотюком займалися рейдерськими захопленнями земель КСП (колгоспів) у Дубенському р-ні. Момотюк має декілька кафе у м. Дубно, де розповсюджуються наркотичні засоби, міліція не реагує, бо Чайка В.Ю. є кумом заступника начальника Дубенського РВ (Качана В.І. начальника Дубенського МРВ) по громадській безпеці – П’янтковського О.

Також Чайка В.Ю. через Осуховського О.І. (народного депутата від ВО "Свобода") вирішив питання про непритягнення до кримінальної відповідальності Момотюка ("Рижого") за заняття незаконним підпільним бізнесом (гральні автомати в м. Дубно: "Рояль", вул. Д.Галицького, кафе "Вежа", вул. Залізнична)"

Читайте також: Кримінальні факти дубенської біографії В’ячеслава Чайки не підтверджуються

Ключові слова: 

Коментарі

Бійтеся Бога!!! До 57 річного тестя Чайки застосували примусові заходи виховного характеру???? Читайте уважно Кримінальний кодекс, а саме ст. 97 - такі заходи можуть призначатися лише до НЕПОВНОЛІТНЬОЇ ОСОБИ!!!! Це позитивно характеризує автора статті))))) із штанів випригуєте щоб дискредитувати нового керівника, краще напишіть хто стоїть за цим, майте совість, журналісти!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.