У Рівному стало більше військових

У Рівному 55 окрема бригада зв’язку оперативного командування "Північ" поповнилась новими захисниками Батьківщини.

В той час, коли військкомати області переповнені бажаючими проявити свою громадянську позицію та вступити до лав Збройних Сил України молодь Рівненщини проявляючи свій патріотичний порив стати на захист збереження суверенітету та територіальної цілісності України обирає військову службу за контрактом.

У Рівному, на стройовому плацу 55-ої окремої бригади зв’язку оперативного командування "Північ" Збройних Сил України місцеві юнаки вступили до лав Збройних Сил України та урочисто присягнули на вірність Українському народові, - повідомляє прес-центр ОК "Північ".

Вітаючи молодих солдат з визначною подією в їхньому житті командир 55-ої бригади полковник Сергій Патапов зазначив, що він пишається своїми підлеглими, які незважаючи на складну ситуацію в Державі відчуваючи відповідальність за майбутнє свого народу обирають для себе військовий шлях та вступають на військову службу. Він закликав підлеглих бути мужніми, сильними та непоступливими синами свого народу, для яких вірність Військовій присязі справа честі.

Після ритуалу складання Військової присяги гості побачили урочисте проходження військовослужбовців зі зброєю у складі підрозділів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.