Викладачі НУВГП обрали кандидатуру на в.о. ректора

На конференції трудового колективу НУВГП обрали кандидатуру на в.о.ректора вишу.

За результатами таємного голосування 202 голоси віддали за Віктора Мошинський, а 98 - за Володимира Древецького.

Кандидатуру Мошинського тепер подаватимуть на затвердження до Міносвіти.

Ключові слова: 

Коментарі

Левицька, Пелех, Мельниченко - Повинні бути звільнені з ВУЗу і взагалі не повинні мати більше ніякого відношення до НУВГП. Це повинні бути персони нон-грата в НУВГП. Якщо цього не зробить Віктор Мошинський - його термін на посаді ректора буде не більший 3 місяців, а кредит довіри який (Ми) колектив надав йому буде відразу анульований. Бо це недопустимо залишати людей на посадах в НУВГП (бувших керівників), які відносились до колективу НУВГП ак до "Бидла", а вуз грабували і руйнували. Віктор Мошинський - повинен зрозуміти, що залишати таких персон у ВУЗі - це значить постійно отримувати проблеми оскільки ці персони захочуть реваншу! Все хороше, що вони зробили для ВУЗу Ми побачили. Досить! Ми хочемо нових обличь в Адміністрації та Ректораті НУВГП. У нас є достойні кандидати на ці посади!

Добре, що вибори були демократичними.
Але от промова новоспеченого в.о. ректора і сам процес підготовки до виборів залишив деякий осад.
Мошинський замість програми діяльності розказував у якому пологовому будинку народився і як він займався спортом з теперішнім міністром освіти. Це ж маячня якась!
А ще сказав, що не проводив передвиборчу кампані. Ну звісно, сам він не проводив, за нього зробила все, так звана "ініціативна група", якій він тепер очевидно зобов'язаний. Усе було чітко організовано і результат був відомий певним людям наперед, незабаром ми побачимо їх у новій старій команді. Хотілося б бачити на чолі ВНЗ дійсно незалежну людину, а не маріонетку. Дуже на це сподіваюся.
Успіхів пану Мошинському на новій роботі!

Нормально. Побажання Вікторові Степановичу: працювати енергійно, не допускати до себе тих, хто донедавна прославляв спочатку Гурина, а потім Сороку. Люстрація на рівні факультет-кафедра-викладач також не абсурд. В основу оцінки професіоналізма і порядності викладачів має бути покладене анкетування студентів: вони знають про своїх наставників практично все хороше і погане.
Бажаю результативної роботи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.