Міліція Рівненщини просить повернути звільненого Лазарєва. ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Працівники УМВС України в Рівненській області звернулися до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з вікритим зверненням. Як стало відомо сайту "ВСЕ", його підписали всі працівники обласного управління.

Зокрема, у ньому йдеться наступне:

"В.о. Президента України Турчинову О.В.

Міністрові внутрішніх справ України Авакову А.Б.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

співробітників Управління МВС України в Рівненській області

04.03.2014 року в.о. Міністра внутрішніх справ України  Аваковим А.Б.  призначено на посаду начальника Управління міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області полковника міліції Чайку В’ячеслава Юрійовича. 

Однак, працівники УМВС України в Рівненській області висловлюють свою незгоду з вказаним кадровим рішенням з наступних підстав:

У період політичних протистоянь лише  на Рівненщині залишились уцілілими всі адміністративні будівлі, забезпечено належний рівень взаємодії з громадськими формуваннями, що мінімізувало негативні наслідки та  свідчить про високий рівень професіоналізму, особисті позитивні морально-ділові якості полковника міліції Лазарєва Д.В., який за короткий термін перебування у займаній посаді позитивно вплинув на ситуації в області в цілому.

Полковник міліції Лазарєв Д.В. користувався авторитетом та повагою серед особового складу УМВС України в Рівненській області, завжди був відкритим і чесним у спілкуванні з громадськістю.

Несподівано для усіх відбулось звільнення полковника міліції Лазарєва Д.В. з посади керівника Рівненської обласної міліції та призначення на цю посаду Чайку В.Ю.

Висловлюємо надію, що шановний Вячеслав Юрійович, як і сотні   тисяч українців на Євромайдані боровся  за очищення влади від злочинного елементу, за наведення порядку в країні в цілому та правоохоронних органах зокрема, а не заради отримання  кадрового призначення.

Разом з тим, уважаємо, що таке кадрове рішення прийнято поспішно, без надання належної оцінки морально-діловим якостям нинішнього керівника Управління, його професіоналізму, без визначення його здатності керувати силовою структурою у цей складний для України час, без урахування думки колективу співробітників та громадськості.

У ситуації, що склалась в країні, таку посаду має обіймати лідер, який здатний приймати непрості рішення, який здатний повести за собою особовий склад, який би користувався авторитетом не тільки серед  міліціонерів, а і серед усього населення області.

Як бачимо, громада Рівненщини висловила свою незгоду щодо такого призначення очільника обласної міліції, і висунула вимогу щодо затвердження його кандидатури на народному віче. Незважаючи на це, новим керівником була проігнорована думка громадськості і він приступив до виконання своїх обов’язків.

Таке його рішення дестабілізувало обстановку у Рівному і спровокувало нові пікетування та заворушення, і це в той час, коли найголовнішим завданням є збереження спокою та стабільності.

У 2005 році Чайку В.Ю. рішенням Міністра внутрішніх справ було увільнено з посади першого заступника начальника УМВС, а  у 2008 році звільнений з органів внутрішніх справ на пенсію.

З цього часу тривали численні судові процеси за поновлення на посаді, встановлення надбавок до пенсії.

Усім відомо, що у 2012 році вступив в дію новий Кримінально-процесуальний кодекс України, що принципово змінив основні засади кримінального судочинства та досудового розслідування злочинів.

Керівник обласної міліції має бути досконало обізнаним із положеннями нового законодавства та мати практичний досвід застосування цих положень, якого у Чайки В.Ю. не має.

Полковник міліції Чайка В.Ю. за час своєї минулої роботи в Управлінні МВС України в Рівненській області не здобув авторитету серед співробітників, не виявив належного рівня компетентності.

Чайка В.Ю. планує кадрові зміни і «реанімацію» колишніх співробітників органів внутрішніх справ, яких не підтримує більшість нині працюючих офіцерів.

Ситуація, яка склалася, може значно погіршити психологічний клімат у колективі співробітників Рівненської обласної міліції, що призведе в цілому до ускладнення виконання міліцією покладених на неї завдань та функцій.

За таких обставин, колектив  УМВС України в Рівненській області  просить Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. — звільнити з посади  начальника УМВС України в Рівненській області полковника міліції Чайку Вячеслава Юрійовича  та повернути на посаду колишнього керівника УМВС полковника міліції Лазарєва Д.В., достойного, порядного керівника, якого підтримує весь колектив УМВС України в Рівненській області та прагне з ним працювати і надалі.

Колектив УМВС України в Рівненській області."

Ключові слова: 

Коментарі

Сьогодні Чайка знов зайняв кабінет очільника УМВС області і намагається звідти керувати. Визивайте терміново психушку.

Сьогодні знов Чайка зайняв кабінет начальника УМВС і намагається керувати областю. Треба його доставити у психлікарню. Мабуть криша поїхала.

Ти БАРАН неосвідчений,а не бармак,який нічого в житті не розуміє!!!!!!

Ми живемо в правовій країні, і все має бути згідно з чинним законодавством. Треба бути цивілізованими людьми, а не табунами зі зброєю по місту бігати. До чого це призведе? До не стабільності і хаосу, зростання злочинності і страху вочах.

З Лазарєвим Бєлий почав бабло дєрєбанити, а Чайка відмовився? На мою думку, саме так, невже не зрозуміло, хто все мутить? Так і будем чекати начальника УМВС, який буде підпорядковуватись Музичку? Вже й так на весь світ прогриміло Рівне. Скоро так-званий Правий Сектор(я тільки про рівненський) почне бунтувати проти зняття керівника обласного Мінздоху Скорікова- це ще один, з ким "домовились"...Не вірите? Почекаєм до наступного тижня.

До холєри заангажований сайт. А за міліцію як «переживають». Складається враження, що хтось аж надто боїться за свою шкурку.

Повірте за час моєі служби в органах (20 років, а це на мою думку не мало ) працівники міліціі Рівненщини не були таки "єдині" в питанні повернення Лазарева на місце начальника УМВС. І підписів в підтримку нього ДУЖЕ БАГАТО

коли йшов Лазарєв, то всі начитались цих дибільних статтей про наркоту і про те як він в Харківському БНОНІ працював і думали що буде всім кранти , всі були розгублені і не знали що від нього чекати. І що отримали? Прийшла АДЕКВАТНА людина! Ви почитайте місцеві змі, які про нього пишуть і стане все зрозуміло як він тут працював і для кого

мля..тролі від ПС:))молода-1967 р.н,клоуни:))

Правий сектор вибрав з Музичком..А,Лазарев ,за посаду купу грошей заслав,і тому йому нічого не залишалось ,як домовитись з ПС платити їм,і потроху відбивати вкладене:))прочитайте про Лазарева..ГУГЛ- в поміч,ідійоти:))

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.