Головою Дубровицької райради став "УДАРівець"

Леонід Стрибулевич написав заяву на звільнення з посади голови Дубровицької районної ради. На його місце претендували двоє опозиційних кандидатів: «УДАРівець» Сергій Киркевич та "батьківщинівець" Богдан Микульський. З різницею у шість голосів після таємного голосування переміг підопічний Віталія Кличка, - пише "Рівне вечірнє". 

Вчора Сергій Киркевич вже провів перше засідання районної ради. На ньому, зокрема, депутати проголосували за звернення до депутата Верховної Ради України Миколи Сороки Миколи, аби він протягом березня прозвітував про виконання депутатських повноважень та обіцянок із передвиборчої програми.

Сергій Киркевич за освітою зооінженер. Йому 45 років, а проживає новий голова у селі Сварицевичі, звідки його й обрали до районної ради. Сергій Киркевич досі працював підприємцем: займався лісопильним та стругальним виробництвом, оптовою торгівлею деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням, роздрібною торгівлею в спеціалізованих магазинах, з лотків і на ринках.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.