Рівненське обласне управління міліції готується до штурму

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, сьогодні начальник УМВС України в Рівненській області В'ячеслав Чайка самовільно зняв "громадську пломбу" з дверей свого кабінету.

Нагадаємо, вчора громадські активісти Рівного опечатали кабінет головного міліціонера області з вимогою, щоб він добровільно пішов з посади до затвердження його кандидатури на Народному віче.

Як стверджують наші джерела, є ймовірність, що найближчим часом будівлю обласного управління міліції штурмуватимуть представники громадськості, Майдану та "Правого сектору", щоб недопустити можливості Чайці самовільно залишитися на посаді.

Ключові слова: 

Коментарі

В Управлінні чоловіки отримали наказ отримувати зброю! (не спецзасоби) , пожежні гідранти розмотані. Замість того щоб перед святом привітати жінок зі святом він будує барикади і змушує особовий склад йти зі зброєю на людей. Всі співробітники Управління проти новопризначеного начальника, ніхто не хоче виконувати злочинні накази Чайки. По Управлінню з часу призначення Чайки почали ходити пенсіонери , які за час своєі роботи отримували баснословні з/п а потім при виході на пенсію такі ж пенсіі та вихідні пособія . А деякі отримали квартири (деякі навіть по дві), а спеціалісти які працюють по 15-20 років нічого так і не отримали. Люди скажіть для чого вони вертаються? Така жага до роботи в 50 років чи до заробітків? Чайка схаменись! Ти хочеш стати другим Януковичем, виставивши міліцію проти народу?

В даному випадку необхідно відштовхуватися від дня призначення, що Аваков, що Чайка до призначення покинули лави партій

"У підрозділах міліції не допускається діяльність політичних
партій. При виконанні службових обов'язків працівники міліції
незалежні від впливу політичних партій та інших об'єднань
громадян."
Аваков- Міністр МВС, а не "підрозділ міліції"

Може звільнемо ще Авакова, він з "Батьківщини")))))

Чайка з Аваковим намагаються озброїти міліціонерів, які не бажають воювати з народом. Тому з районів викликають. Управління проти Чайки !

Не придатних до служби міністр внутрішніх справ на посади напевно не призначає, звідки така інформація пані Ірино?

по законах україни міліціонер не повинен належити до будь-якої політичної партії,а Чайка представляє "Свободу", тому його призначення є незаконним

"громадські пломби" - беззаконня, а начальник міліції, який агітує за політичні партії, і по документам не придатний до служби - це законно????

На Рівненщині беззаконня, "громадські пломби", б'ють прокурорів, автомати на вулиці і все таке, декого така ситуація влаштовує, тому блокується робота МВС.

Як бачимо, „Чайі“ не перепона „обечатані“ двері.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.