У Сарнах планують почати реконструкцію парку "Героїв Майдану"

«Комсомольський» парк міста Сарни змінив свою назву в пам’ять революційним рухам у незалежній державі, а на заміну демонтованому пам'ятнику Комсомольцям, розробляють дизайн нового, - про це повідомив міський голова Сарн Сергій Євтушок. 
Розглянувши звернення представників громадськості, рішення Віче, Сарненська міська рада прийняла рішення перейменувати парк «Комсомольський», що знаходиться по вул. Суворова на парк «Героїв Майдану». Перейменування вулиць та площ, встановлення пам’ятників та меморіалів по всій Україні - це найменше, що можна зробити, щоб вшанувати пам’ять людей, які загинули під час мирних акцій протесту у Києві.
Проект рішення про перейменування парку розглянуто на пленарному засіданні 35 чергової сесії від 27 лютого 2014 року.
Також міськвиконкому доручено провести громадські обговорення щодо розроблення проекту пам’ятника на честь «Небесної сотні» та подати його для погодження архітектурно-містобудівної ради при міськвиконкомі. До роботи над створенням ескізу зорганізовано спеціальну комісію на чолі з депутатом VІ скликання
Сарненської міської ради Едуардом Раковцем та спеціалістами у галузі дизайну, архітектури та історії та етнографії.
Пам’ятний знак історії комсомолу, який був розташований у парку, цього тижня було демонтовано.
Окрім вищезгаданих заходів обладнають місця для відпочинку, облаштують пішохідні доріжки, висадять нові дерева та розроблять ландшафтний дизайн. Реалізацію планів та повне оновлення парку планують розпочати негайно, як тільки буде розблоковано фінансування капітальних видатків, а також зголосяться допомогти бажаючі підприємці.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.