Рівнянина Олександра Музичка оголосили в міжнародний розшук

За підозрою у бандитизмі стосовно російських військових головне слідче управління Росії по Північно-Кавказькому федеральному округу порушило кримінальну справу проти активіста "Правого сектору" Олександра Музичка (Сашка Білого), - повідомляє телеканал 24. Тим часом інші ЗМІ пишуть, що музичка вже оголосили в міжнародний розшук. 

Справа порушена за ознаками злочину (ч. 1 ст. 209 КК РФ — "створення стійкої озброєної групи (банди) в цілях нападу на російських громадян та керівництва нею".

Підстава для порушення справи, йдеьтся у повідомленні,  стали дані, отримані під час розслідування кримінальної справи за фактом зіткнення незаконних збройних формувань під керівництвом Шаміля Басаєва і Хаттаба з військовослужбовцями Псковської дивізії ВДВ в районі села Улус-Керт Чеченської Республіки в 2000 року.

У прес-службі слідчого комітету додають, що у рамках цієї кримінальної справи був допитаний один з членів націоналістичної організації УНА-УНСО, який брав участь у бойових діях на території Чеченської Республіки в період 1994-2000 років, і який повідомив про те, що до лав УНА-УНСО він вступив в 1991 році. Під час відвідування навчально-тренувальної бази УНА-УНСО (Івано-Франківськ) він познайомився з одним із лідерів організації і засновників — Олександром Музичко. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.