Рівненський гурт "OT VINTA" виступив у військовій частині

У Рівному відбулася зустріч військовослужбовців 55 окремої бригади зв’язку оперативного командування «Північ» з творчим колективом гурту «OT VINTA», лідером якого є відомий митець і художник Юрій Журавель.

Захід з ініціативи  та на запрошення голови ветеранської організації 55 окремої бригади зв’язку оперативного командування «Північ» Олександра Зайчука.

У розрізі останніх подій в державі, з метою морально-психологічної підтримки особового складу ми вирішили запросити гурт «OT VINTA», - розповів Олександр Зайчук. - Військовим сьогодні випала непроста доля цілодобово стояти на варті української землі, коли на нашій території непрохані гості вже демонструють неприховану агресію та зазіхають на територіальну цілісність нашої держави. Підтримка кожного окремого військового колективу музикантами, митцями, громадськими діячами – це неоціненний вклад в підтримання морального духу військовослужбовців та сприяння підвищенню обороноздатності держави в цілому.

В рамках зустрічі «OT VINTA» виконав популярні пісні. А по завершенню заходу військовослужбовці подякували лідеру гурту Юрію Журавлю та його творчому колективу за підтримку. Визначально, що в напруженому гастрольному графіку, музиканти відмінили деякі заходи та прибули до військових продемонструвати солідарність і відданість справі оборони соборності України. Про це повідомляє майор Олександр ГАЙН, прес-офіцер Міноборони у Рівненській області

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.