У Здолбунові волонтери проведуть весняну акцію

Волонтерський Рух Здолбунівщини завжди підтримував ініціативи зі сторони самих жителів міста. Якраз напередодні планування нового проекту запропонували навести лад на териториї “посадки” біля 142 км у Здолбунові. Свою ініціативу він готовий підтримати разом із сином та друзями-добровольцями. Також волонтерам вже зголосилась допомогти директор ТОВ «Комунальних підприємств» Людмила Бабак, яка надає для вивезення сміття трактор та двох працівників, отож залишилося лише отримати підримку від вас, небайдужих до свого міста людей. 

Дата проведення акції: 10.03.2014р.(понеділок-вихідний день), місце збору: на 10:45 біля магазину Едем перехрестя вул.Шкільна та вул.8 Березня, або ж одразу на 11:00 вже біля переїзду на 142 км.

Робочий одяг, по можливості засоби прибирання опалого листя (полегшені граблі), частину знаряддя до праці (сміттєві пакети, мішки, рукавички) волонтерів забезпечує депутат Здолбунівської районної ради Олександр Лапчук. Отож потрібно лише бажання та якомога більше людей, які мають натхнення робити щось для рідного краю. Зголоситись на участь можна одразу прийшовши на місце події, але краще попередньо відписатись у групі волонтерів Здолбунівщини у ВК, щоб можна було спланувати чисельність учасників і площу прибирання. Про це повідомляє zdolbunivcity.net

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.