Бунт обласної рівненської міліції. Звернення до Авакова підписали всі. ДОКУМЕНТ

Відкритий лист-звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова проти призначення начальника УМВС Рівненщини В'ячеслава Чайки підписали усі працівники.

Про це сайту "ВСЕ" повідомили самі працівники обласного управління.

Працівники УМВС України в Рівненській області звернулися до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з відкритим зверненням вчора

"...За таких обставин, колектив  УМВС України в Рівненській області  просить Міністра внутрішніх справ України Авакова А.Б. — звільнити з посади  начальника УМВС України в Рівненській області полковника міліції Чайку Вячеслава Юрійовича  та повернути на посаду колишнього керівника УМВС полковника міліції Лазарєва Д.В., достойного, порядного керівника, якого підтримує весь колектив УМВС України в Рівненській області та прагне з ним працювати і надалі", - зокрема про це йдеться у зверненні.

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, сьогодні Арсен Аваков звільнив В'ячеслава Чайку. Сам полковник Чайка журналісту сайту "ВСЕ" сказав, що не знає про своє звільнення і відповідний наказ йому ніхто не пред'являв. Він також сказав, що працює на ви'їзді і має багато роботи.

Коментарі

Я в шоці. Я мент ( як ви нас називаєте) і скажу, що ніхто нас не заставляв і не зомбував. Це все добровільно. Просто люди не розуміють чим невгодний Лазарєв і що
тут забув пенсіонер, який не орієнтується в новому КПК? Ще не нажерся вихідною допомогою? Руховець кончаний.

ще хочу сказати. невже менти, які підписалися, такі деб...льні що не розуміють як їх використовують?! невже такі тупі, що що не розуміють наслідки свого спротиву наказу міністра і що працюють не в колгоспі? та хто б після цього не став начальником умвс їх тре гнати з міліції в три шиї!

одразу видно яких керівників Чайка мав звільнити :))) боротьба за портфелі. Даїшники найбільше переживають...:) Герасимчук рветься до посади...вже протверезів?

Ти по собі судитимеш Всіх!!! Бог тобі суддя.

Чайка не спійманий злочинець!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.