Громадські активісти хочуть оприлюднення кандидатур на головні посади Рівненщини

На засіданні президії обласної ради громадкість хоче оприлюднення списку кандидатів на посади заступників голови ОДА, керівників районів. 

- Ми не змогли вплинути на призначення голови ОДА, але потрібно узгоджувати всі інші посади. Ми знаємо, що у "Свободи" немає кадрового потенціалу, щоб закрити всі ці посади. Потрібно призначати професіоналів, а не політиків. Тому звертаюсь до партії "Свобода" - оприлюднюйте кадидатури на посади в області наперед. Можливо навіть декілька кандидатів, щоб люди могли обговорити. На дійте як стара влада, - зауважив громадський активіст Роман Мартин.

Ключові слова: 

Коментарі

А хто цей Зоро, що виступає від імені громадськості? У всіх новинах усі вимоги звучать з вуст або Токарського або Кантарії. Хай ці шановні добродії покажуть документи, які підтверджують їх повноваження. Додатково оприлюднять джерела фінансування іх "громадської" діяльності і окремо джерела фінансового забезпечення своїх сімей. А після перевірки цієї інформації я їм повірю.

Хлопці не будьте "сліпими котенятами",вимагайте кандидатуру разом з заступниками. Взятки беруть завжди зами., або керівники (якщо силовики) управлінь. Убоз, К, і т.д.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.