У Рівному розпочалася підготовка до благодійної акції «Серце до серця»

Молодіжна громадська організація «Молодь-ДІЄ», яка є щороку є організатором Благодійної акції «Серце До Серця», перед початком нової акції «СДС» провела інвентеризацію обладнання, наданого лікувальним закладам за попередні роки.

- Ми взяли інвентеризаційний лист і пішли з ним в Рівненську обласну дитячу лікарню. Про свій візит ми нікого не попереджували. Як виявилося, все обладнання, яке ми надавали цьому закладу за попередні роки, є в наявності та рахується на базі медичного закладу. Звичайно, деякі прилади за кілька років виходили з ладу, але їх відремонтували і вони знову працюють, - повідомила заступник координатора Благодійної акції «Серце До Серця» Світлана Концимал

«Серце до серця» — благодійна акція Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця", що проходить кожного року, починаючи з 2006 р., навесні.

Метою акції є збір коштів для закупівлі обладнання для дитячих медичних закладів держави. Обладнання вже допомогло дітям, що мають вади з слухом та зором, недоношеним новонародженим дітям, а також дітям хворим на цукровий діабет. Про це повідомляє прес-служба громадської організації "Молодь-ДІЄ"

  

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.