Жителі Дубенщини запрошують дітей із східних та південних областей до себе в гості

Нещодавно Україна зіткнулась із низкою випробувань, які не залишили байдужими жодну українську родину. Сьогодні відбувається протистояння на півдні нашої країни, де під загрозою опинилась територіальна цілісність України.

Український народ отримав шанс об’єднатись навколо спільної ідеї жити краще та позбутись старої влади. Героїчні і водночас трагічні сторінки нової історії показали, що нам потрібно триматись в єдності, адже ми всі переживаємо за долю кожного українця не залежно  від того, де він проживає. Тому необхідно не втрачати одне одного, постійно тримати громадський зв'язок та налагодити тіснішу співпрацю між всіма регіонами країни.

Освітяни Дубенщини з метою налагодження тіснішого культурного зв’язку та співпраці між громадськістю регіонів України запрошують учнів, педагогів та батьківську громадськість стати учасниками акції «Єдина Україна» та відвідати Дубенщину під час Великодніх свят.

Голова райдержадміністрації Руслан Сивий та голова райради Олександр Дехтярчук радо вітатимуть гостей на Дубенщині! Наш край має багату історію та традиції, в районі знаходиться безліч визначних пам’яток. Найвідомішими з яких є Дубенський замок, Тараканівський форт, джерело Святої Анни, Козацький редут та ще багато чудових місць, які діти із східних та південних областей зможуть відвідати та привезти з собою до дому частинку західної України в серці.

Свої пропозиції та ідеї просимо надавати в оргкомітет відділу освіти. Координатор акції: Мельнікова Наталія Леонідівна, Броварська Оксана. К. т. 0502283692

Електронна адреса zavmetodkabinet@gmail.com Про це повідомляє прес-служба Дубенської районної ради.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.