У клеванському тунелі кохання заблукали туристи

У кожній подорожі - своя родзинка, а коли закохані люблять подорожувати - це вже схоже на справжнє морозиво із сухофруктами. Нові учасники конкурсу "Щастя на двох!", який організований турагенцією "Каравела" закохані відобразили своє захоплення туризмом у досить креативній формі:

- Кілька слів про подорож: "Мабуть цілого світу мало коли подорожуєш удвох з коханою людиною. Перший виїзд за кордон і стільки вражень....Перлина Дунаю - Будапешт, Місце музики, багатства - Вєна, місця всіх закоханих - Верона, Венеція, місце сонця - Єгипет, і на кінець - Тунель кохання у Рівному. Ми надіємося це лише початок..... Запам'яталося багато.. ми навіть примудрилися заблукати:)), але коли з тобою друга половинка - нічого не страшно. Ці емоції, враження, почуття які ми отримали від подорожі..ми справді розділили на двох..і це справжнє щастя"!!!, - пише у своєму конкурсному листі Альона Ігнатюк.

На фото: креативний фотоколаж від Олени та її коханого :)

ФОТО ВСІХ УЧАСНИКІВ ЗНАХОДЯТЬСЯ У КОНКУРСНОМУ АЛЬБОМІ 

Нагадаємо, участь у конкурсі можна взяти наступним чином:

- Надіслати фотографію із подорожі на адресу vserivne@gmail.com
- Напишіть кілька слів про подорож (Де відпочивали? Що запам’яталося? І т.д.)
- Зробіть репост анонсу конкурсу на свою сторінку у соціальній мережі (більше репостів, більше шансів отримати подарунки)

Переможець буде обраний шляхом голосування читачів сайту «ВСЕ», яке розпочнеться 12 березня. Головний приз фотоконкурсу - подорож до чарівних Карпат, яку дарує турагенція "Каравела". Також призи від «Каравела» отримають і найактивніші учасники конкурсу, які зроблять найбільше репостів конкурсу у соцмережах.

Читайте також:

У конкурсі "Щастя на двох!" рівняни розповіли про "щастя на трьох"

До конкурсу "Щастя на двох!" приєдналися рівненські любителі Карпат

До фотоконкурсу "Щастя на двох!" долучилась відома рівненська журналістка

До рівненського конкурсу "Щастя на двох!" долучилися нові учасники

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.