Головний міліціонер Рівненщини влаштував вибухи біля ОДА

До свого призначення на посаду начальника УМВС України в Рівненській області В’ячеслав Чайка активно працював у ВО «Свобода». Зокрема, він був учасником подій, що відбувалися біля будівлі облдержадміністрації у Рівному. Події зафіксовані на відео відбувались у січні, коли активісти та частина депутатів намагались провести позачергову сесію присвячену революційним подіям.

Як стверджують очевидці, з пов"язкою ВО «Свобода» на руці Чайка разом з іншими активістами політсили запускав феєрверки та інші піротехніку у бік адмінбудівлі.

Коли ж представник "Правого сектору", який, щоб себе убезпечити від неправомірних дій зі сторони співрозмовників представився журналістом, поцікавився з якою метою запускають феєрверки, полковник не зміг чітко пояснити. Лише сказав, що запускаються не у напрямку будівлі, а в повітря. Робив це з метою, щоб вплинути напередодні сесії облради на депутатів, щоб ті голосували «так, як треба».

На уточнючі запитання "Правого сектору", що це були за вибухи. Чайка сказав, що це запускали "пікарди", які роблять салюти".

Ключові слова: 

Коментарі

Копия Сашуні Білого, навіть голос одинаковий!
Хворі екземпляри. Звідки вони появляються при владних
структурах, та саме страшне те, що мають вільний доступ до зброї.

Можна погодитись з тим, що Чайка хороший батько, комусь хороший друг, хороший чоловік, патріот України . І він, мабуть, дуже перехиває зараз всі ці події що відбуваються. Але в нього заграв принцип - не віддам крісло і все. Його можна зрозуміти, 9 років людина чекала що повернеться на керівну посаду в міліцію. І ні дочекалась...але...тут одного його бажання замало. Хіба він не розуміє, що люди не хочуть з ним працювати, а мешканці не бачать його керівником управління? Для чого собі псувати нерви і нервувати інших своєю впертістю.
Ви подивіться на це відео...дядьку 50 років, а він феєрверки пускає біля ОДА. Чому працівники міліції ще не склали протокол по 173 КУпАП, строки притягнення до адміністарвтиної відповідальності ще не закінчились))

то Коваль перепудився?)))переляк прийдеться викачувати яями.

Хочу трохи розповісти про цього так званого журналіста за результатами свого невеликого розслідування, спираючись на відповіді, які я отримав на деякі зі своїх запитів.
Отже.
Звати його Петрушин Ярослав Сергійович, 1979 року народження. В один прекрасний момент він засоромився успадкованого від батьків прізвища і змінив його на Гранітний. Орієнтовно це сталося декілька років тому.
Повну загальну середню освіту цей так званий журналіст отримав у 2000 році. Тобто, коли йому минув 21 рік!!! Зазвичай люди здобувають середню освіту після 11-го класу у 18 років.
В інформації про Петрушина (Гранітного), яка є у вільному доступі в інтернеті, зазначено, що у 2000 році він поїхав до Росії, де вступив до Московської фінансово-юридичної академії, але російську столицю довелося покинути з особистих причин і довчитися Ярослав не встиг.
Після повернення у Рівне, Петрушин (Гранітний) ніде не навчався, тому вищої освіти він досі немає. Як така людина змогла отримати журналістське посвідчення?
Чому він повернуся з Росії, де проживав тривалий час?
Як вдалося встановити після неодноразових бесід з його колишніми товаришами, причиною повернення став конфлікт між Петрушином (Гранітним) і його дружиною. Вони розлучилися, і Петрушин повернувся на Рівненщину, залишивши в Росії разом з дружиною свою дитину, від якої офіційно відмовився.

абсолютно це так хто не в курсі, що феєрверк виявляється велика проблема, а розстріляний автобус пограбована приймальня це так собі

Ігор :"А Петрушин що знімає ці кадри провокатор від ПР..."
А що ця інформація Ваша міняє ? Це відео стає після неї брехнею ?

так ви ж писали, що з власних джерел знаєте, що Чайку міністр вже звільнив. то чо далі стараєтесь? кому ср....ку лижете?

А Петрушин що знімає ці кадри провокатор від ПР якого з його загоном по обласній раді за руку водив помічник Губанова, в день обрання Кирилова , і коли б не рівненська сотня Кирилов не був би головою обл ради.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.