Голова Рівненської ОДА: Використовуються "брудні" методи маніпулювання суспільною думкою

У соціальній мережі "Вконтакте" на своїй офіційній сторінці новообраний голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок звернувся до мешканців Рівненщини та закликав всіх обєднатися. Текст звернення:

"Громадяни, жителі Рівненщини!

Організована злочинність у змові з режимом Януковича всіляко намагається дескредитувати дії новообраних та призначених очільників обласної адміністрації.

Ми щохвилинно отримуємо звернення людей щодо призначень, котрі насправді не відбувалися. Все це чутки, котрі запускаються прибічниками старої системи.

Я не є представником старої системи. Я не володію бізнесом, тому натиснути на мене неможливо. Отож, використовуються «брудні» методики маніпулювання суспільною думкою. Запустаються чутки про «підкилимні маніпуляції». Всілякими методами корупціонери та злочинці блокують нормальну роботу державних органів. Не дозволяйте вводити себе в оману! Будьте пильні! Навколо повно перебіжчиків системи, котрі одягнули маски доброзичливців.

Сьогодні, як ніколи необхідно об’єднатися, ставши єдиною силою, котра припинить безкінечну боротьбу і націлиться на розвиток і сотворіння процвітаючої, чесної та європейської країни.

Ми інвестували багато сил та віри в ідеали Майдану. Ми стояли поряд з вами, пліч-о-пліч на барикадах. Ми тут для того, щоб працювати на благо громади Рівного та області. Ми віримо у спільні результати, котрі можливі лише за умови продуктивної спільної роботи."

Ключові слова: 

Коментарі

Яким режимом,його немає,а ви ще про нього,робіть краще роботу,а це не гасла кричати,.а працювати потрібно,популізм це погано.тим більше для Вас

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.