На Здолбунівщині і далі лютує грип

Вчора на засіданні спеціальної комісії було прийняте рішення про продовження в районі карантинних заходів у зв’язку із захворюваністю на грип. Після отриманої телефоном у учасників засідання та інших причетних осіб інформації редакція сайту стверджує, що в районі, вочевидь, лютує не лише невідомий, а ще й невидимий штам грипу, - пише http://zdolbuniv.com. Вулицями міста продовжують безцільно блукати юрми цілком здорових дітей, в поліклініці і аптеках ажіотажу не спостерігається. Вчителі розлючені тим, що ще тиждень з незрозумілих причин не працюватимуть з дітьми у найбільш продуктивну пору (особливо це стосується випускників). Немає в цьому рішенні й жодної управлінської логіки, адже рішення приймалося в п’ятницю – попереду три вихідних дні. Якщо вже діяти згідно зі здоровим глуздом, то треба було розпочати навчання у вівторок, 11 березня, по факту побачити ситуацію в школах і тоді після обіду приймати рішення. А так продовження карантину не лише сумнівне, а великою мірою безглузде.

Хто винен? Виконувач обов’язків голови адміністрації Владислав Щавінський посилається на точку зору медиків і на те, що вирішальне слово було за освітянами: мовляв, коли запитали виконувача обов’язків начальника відділу освіти Анатолія Демидюка, чи варто продовжувати карантин, він відповів, що однозначно варто. Що ж до медиків, то вони підтверджують, що ситуація з грипом складна, проте до кінця тижня пішов спад захворюваності і також зауважують, що останнє слово було за освітянами.

До речі, в жодному з районів області карантин не оголошували, а в Рівному було припинено навчання лише на чотири дні. Тому загадковий здолбунівський грип таки точно викликає сумніви.

Ну й останнє: перерва в навчанні саме в ці два тижні фактично зірвала відзначення в школах 200-річчя Тараса Шевченка. Не думаємо, що це спеціальна диверсія, але точно нерозуміння відповідальності за свої рішення тих, хто їх наразі уповноважений приймати.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.