Головний міліціонер Рівненщини отримав наказ МВС звільнитись, але виконувати його не поспішає

Як стало відомо з власних джерел сайту "ВСЕ", вчора начальник УМВС у Рівненській області В"ячеслав Чайка отримав вказівку з міністерства внутрішніх справ написати рапорт на звільнення.

- Як ви знаєте вчора він звертався в районні відділки міліції, щоб вони приїхали та захищали управління від можливого штурму. Він віддав нам вказівку озброюватись. Ми відмовились. Він взяв автомат, бронежилет та каску. У такому вигляді він сидів у себе в кабінеті. Ми подзвонили в міністерство і сказали, що у нас у кріслі начальника сидить неадекватна озброєна людина. Після цього нам стало відомо, що йому подзвонили з міністерства і сказали написати рапорт на звільнення, - повідомляють джерела сайту "ВСЕ".

Нині за словами працівників міліції В'ячеслав Чайка знову в управлінні. Він дзвонить в усі районні відділки міліції Рівненщини і відмовляє їх їхати завтра на Народне Віче у Рівне. Саме на майдані Незалежності завтра громада Рівного та області має висловити своє ставлення до В'ячеслава Чайки, як начальника обласного управління міліції.

Як розповіли самі працівники обласного управління, вони готові вийти завтра на Віче і виступити проти Чайки. Обіцяли також приїхати працівники районних відділів.

Наразі у Рівне везуть підписи працівників міліції з усіх районнів області. Таким чином вони долучились до відкритого звернення до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та в.о. Президента Олександра Турчинова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бунт обласної рівненської міліції. Звернення до Авакова підписали всі. ДОКУМЕНТ

Підлеглі скандального начальника УМВС Рівненщини офіційно звернулися до Авакова

Головний міліціонер Рівненщини влаштував вибухи біля ОДА

В'ячеслав Чайка збирався прикриватись розформованим "Беркутом"?

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.