Рівненська міліція закликає колег прийти завтра на вирішальне Віче

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, чимало працівників міліції Рівненщини різних рівнів планують прийти завтра на Народне віче, щоб разом з громадою підтримати відставку начальника УМВС України в Рівненські області В’ячеслава Чайки. Міліціонери вважають, що завтра буде вирішальне Віче, яке визначить долю працівників управління обласної міліції Рівненщини.

Правоохоронці закликають прийти на Віче й інших своїх колег та підтримати їх. Адже, за інформацією наших джерел у правоохоронних органах, впродовж останніх двох днів Чайка чинив тиск на деяких правоохоронців і просив їх не приходити на Віче. 

Також він надав наказ працівникам міліції озброїтися та у разі чого вийти на захист, від можливого штурму, адмінбудівлі обласного управління. За інформацією наших джерел, співробітники Рівненського міського та районного відділів міліції відмовилися його виконувати. Тоді полковник звернувся з відповідним наказом до правоохоронців з інших районів, які йому також відмовили.

Окрім того, правоохоронці побоюються, що В'ячеслав Чайка, може скористатися тим, що 8, 9 і 10 березня – державні вихідні та віддавати інші накази, які можуть суперечити інтересам громади Рівного. Адже міністерство у ці дні може не відреагувати на цю ситуацію.

Також співробітники міліції, які підписали відкрите звернення про відставку Чайки припускають, що у цей час він може чинити на них тиск. Тому закликають своїх колег не залишатися байдужими і прийти завтра о 13:00 годині на Народне віче.

Окрім того, як повідомлялося раніше, активістам поступила інформація, що на завтра ВО "Свобода" мобілізує київських активістів політсили на Віче у Рівне, які вийдуть на підтримку Чайки. Тому не виключено, що завтра на Віче можуть бути організовані провокації під час яких можуть постраждати пересічні громадяни. Відтак присутність міліції, яка виступить на захист народу вкрай важлива і може допомогти уникнути серйозних наслідків. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головний міліціонер Рівненщини отримав наказ МВС звільнитись, але виконувати його не поспішає

Бунт обласної рівненської міліції. Звернення до Авакова підписали всі. ДОКУМЕНТ

Підлеглі скандального начальника УМВС Рівненщини офіційно звернулися до Авакова

Головний міліціонер Рівненщини влаштував вибухи біля ОДА

В'ячеслав Чайка збирався прикриватись розформованим "Беркутом"?

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.