Екс-начальник міліції Рівненщини В’ячеслав Чайка заявив, що добровільно пішов з посади

Як повідомляв раніше сайт «ВСЕ», начальник УМВС України в Рівненській області В’ячеслав Чайка звільнився. За інформацією прес-служби Рівненської обласної організації ВО «Свобода», Вячеслав Чайка прийняв рішення про добровільне написання рапорту про відставку з посади начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області з метою убезпечення громади Рівненщини.

Заява начальника УМВС в Рівненській області В'ячеслава Чайки (текст подається в оригіналі без правок і скорочень):

«На сьогоднішній день в області склалася важка криміногенна ситуація, відбуваються протистояння між організованим озброєним вогнепальною зброєю угрупуванням та мною, начальником Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області В’ячеславом Чайкою.

Після проведення консультацій із Головою Рівненської обласної державної адміністрації Сергієм Рибачком, з метою убезпечення громади Рівненщини, мною було прийнято рішення про добровільне написання рапорту про відставку з посади начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області. Натомість, я звертаюся до озброєного угрупування, припинити тероризувати громаду області, добровільно здати в органи міліції всю вогнепальну зброю, відповідно до чинного законодавства. 

Уся вогнепальна та будь-яка інша зброя повинна бути здана до 18:00, 9 березня 2014 року. На мою думку, такий крок призведе до стабілізації ситуації в Рівненській області. Я готовий надалі служити Народу України.»

Ключові слова: 

Коментарі

Ти клоун. Ну до чого ти закликаєш народ? Безвладдя із зброєю в руках це, на твою думку, те за що більшість українців стояли на барикадах. Ну досить вже воювати з міфічними ворогами коли на порозі стоїть реальний ворог, якого можна здолати продемонструвавши згуртованість, національну толерантість та дотримання законів України.

Громада виступила проти системи. Майдан боровся за переформатування влади. А Чайка так і не зрозумів, чому його попросили. Чайка пояснюю:
1. Чиновник має пройти люстраційний комітет. Ти його не проходив.
2. Перш за все мають спитати громаду області і надати пару кандидатів для вивчення і затвердження.
І ще один факт який мене обурює - як можна здавати зброю коли ворожі сили окупують територію нашої держави. Зрадники. БАТЬКІВЩИНА і СВОБОДА зрадили майдан і нарід України.
P.S. Призначити губернатором олігарха (Коломойський голова Дніпропетровської ОДА) це не просто цинічно і безпардонно, це зрада народу.
ГАНЬБА такій владі. Я не визнаю таку владу. Хай жиди валять в Ізраіль і там грабують, а ми тут не дамо, бо це наша Богом дана земля.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.