Начальника міліції Рівненщини звільнили примусово. ДОКУМЕНТ

Згідно наказу МВС України від 8 березня 2014 року №269/ОС Чайка В'ячеслав Юрійович відсторонений від посади начальника УМВС України в Рівненській області. Відповідна інформація опублікована на сайті УМВС України в Рівненській області.
  
Тим часом міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков у Фейсбук написав, що деякі призначення по областях викликали громадський резонанс, тому начальників обласної міліції наказом міністерства було звільнено, у тому числі й на Рівненщині.

У повідомленні міністра зазначається наступне:

«Зважаючи на громадський резонанс, матеріали службового розслідування управління внутрішньої безпеки, консультації з органами місцевої влади, що надійшли до міністерства рапорту - прийнято рішення про звільнення з посад низки керівників УМВС на місцях. 

Звільнено з посад керівники міліції Черкаської обл. (Бойко), Рівненській (Чайка), АР Крим (Авруцький), Закарпатській (Турдай), м. Одеса (Вершняк). 

Не стану публікувати імена ні тих, хто свого часу підтримував ці призначення, мотивуючи професійність призначуваних і суспільну необхідність таких кадрових рішень. Відповідальність все одно на мені. 

Просто скажу, високим політичним лобістам у тому числі - кожен з вас помилився, як і я. Тому - на тому поставимо крапку, зробимо правильні висновки, обмежимо спрагу кадрових політичних призначень. З учорашнього дня в МВС мною створена і працює спеціальна кадрова комісія - поза емоційних і політичних компонент. 

Помилки були і, на жаль, будуть. Важливо створити механізм їх швидкого виправлення»

Працівники УМВС наполягають, що інформація поширена від імені В'ячеслава Чайки про буцімто його власне рішення звільнитись - брехня. На доказ цього сайту "ВСЕ" надали копію наказу МВС.

Як пояснили джерела сайту "ВСЕ" в управлінні, звільнення відповідно до 21 пункту означає, що особи рядового і начальницького складу зобов'язані проходити службу там, де це викликано інтересами служби і обумовлено наказами прямих начальників. Таке рішення приймається одноособово, а не за згодою сторін.

Також працівники управління надали копію телеграми. Про неї повідомляли під час останнього засідання облради. Відповідно до цього документу Вячеслав Чайка наказав своїм підлеглим озброїтись вознепальною табельною зброєю. Чайка переконував працівників міліції, що Правий сектор готує штурм адмінбудівлі управління. Підлеглі брати у руки зброю відмовились.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.