У Рівному збиратимуть інформацію про злочини колишньої влади

У приміщенні адмінбудівлі Рівненської ОДА облаштують кабінет, куди можна буде звернутись з інформацією про злочини колишньої влади.

Про це повідомили зі сцени Народного віче.

Зібрану інформацію передаватимуть в міліцію та інші правоохоронні органи.

Ключові слова: 

Коментарі

ХТО ЗНАЄ обласного ДЕПУТАТА ОЛЬХОВИКА Віктора - про його бурхливу діяльність в попередні роки і його велике бажання зараз стати заступником голови ОДА (першим?) .
Про ольховика пишіть тут та на соц. сторінках. Хай громада знає хто рветься до влади.

така сама влада і лишилася з родинними кланами.шапки хутенько поміняли.партрети зняли друзів та боржників серед новоспечених знайшли і нормальок!кабінет?ой ой як їм страшно.он повісили їх в центрі і що?ходять вони і плюють на нас і сміються.влада в них залишилась і кошти теж. да не смішіть все Рівне воно і так крізь сльози плаче.......

Пані, Нателю. Конкретизуйте і аргументуйте, кому адресовано вашу патетику? А то не зрозуміло: авторам, коментаторам, чи тим, хто прийняв "надрозумне" рішення.

Чому у нас одні хамелеони і перевертні? Як вже обридло!

Побачимо,як цей кабінет відреагуе на мое звернення про злочинну діяоьність місцевої влади,яка в мене інваліда вкрала квартиру по вул.Київська 8/38

І ще "рацпропозиція". Додайте, щоб підмінював функціі прокуратури, у штат ще одного "бюджетника", бо, напевно, до прямих обов"язків інших ця ТАКА потрібна робота не входить. Ось так буде і надалі , коли при владі будуть не професіонали, а випадкові люди. А процесом стихійно буде керувати натовп.

"У приміщенні адмінбудівлі Рівненської ОДА облаштують кабінет, куди можна буде звернутись з інформацією про злочини колишньої влади." Тобто створимо вигляд "бурхливої діяльності" Вийдіть з кабінету!!!! Проїдтьтеся по "Царських селах". перегляньте тендери, перегляньте розподіл земельних ділянок та лісових угідь, та хто причетний до їх привласнення і розподіду. Яка ще треба додаткова інформація? Цієї для розслідування вистачить на десятиліття. Але де-кому прийдеться рубати сук, на якому сидить. То краще замилити очі створенням комісій, кабінетів і так до безкінечності. А ще "краще" всі питання із праового поля, те, чим повинна за призначенням займатися прокуратура, виносити на віче і "стрясати повітря".Тож віз залишиться там, де був.

ООдин з начальників управління з колишньоі влади вчинив на мою думку злочин перевірте,він порушив права тварин,накричав на нашого дворового кота,і копнув його..і ще,він мені неподобається,люструйте його.

А разве власть бывшая?Она осталать той же-властью.Перестроились ублюдки во мгновенье ока,и пока они у трона-грош цена всем нам.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.