На Народному віче у Рівному закликали до конструктивного діалогу. РЕЗОЛЮЦІЯ

Тисячі присутніх рівнян підтримали резолюцію Народного віче, у якій громадськість закликає всі сторони зробити висновки і налегодити конструктивний діалог, не зважаючи на партійну приналежність та політичну заанглажованість. Адже зараз Україна в цілому, та Рівненщина зокрема, переживають доленосні часи.

У Резолюції Народного віче від 9 березня зазначається наступне:

"Рівненщина та країна переживають зараз знакові та доленосні часи. Україна нарешті отримує справжню незалежність, а народ повертає собі визначене Конституцією право формувати владу. “Ми хочемо змінити систему” - говорили ті, хто йшов на Майдан. “Краще померти стоячи, ніж жити на колінах” - казали ті, хто йшли на смерть. За це заплачено занадто високу ціну крові і життів українських героїв. “Небесну сотню” не воскресити, але пам'ять про справжніх героїв України буде жити в наших серцях. 

Попри зневіру, які намагались нам прищепити десятиліттями і спроби роз'єднати, українська громада повернула собі право голосу. Система змінилась: єдиним джерелом влади є народ, громада. Ми не допустимо, щоб наші права зневажали, але готові жити за правилами, які будуть однакові для всіх. Ті, хто стоять на варті законності повинні захищати інтереси кожної людини, мати повагу у суспільстві та репутацію справжніх професіоналів. 

Рівненщина продемонструвала здатність до компромісу та конструктиву. В найтяжчі моменти української революції гідності жителі Рівненщини показали, що готові взяти на себе відповідальність за долю краю. Задля спокою і безпеки громадян здатні відкинути будь які політичні, релігійні, мовні чи національні відмінності.

Саме Рівненщина стала взірцем для країни, змігши налагодити діалог між правоохоронцями та громадою. Саме у Рівному ми змогли відкинути вбік партійну доцільність і прислухатись до думки людей.

Ми готові почути центральну владу, але хочемо, щоб у столиці дослухались до думки громади Рівненщини. Призначень “всліпу” ми більше не сприймемо. Переконані, що майбутню процвітаючу Рівненщину і успішну Україну ми маємо будувати разом. Прицип “моя хата скраю” - відійшов у минуле. Прицип “Україна понад усе!” - тепер головна ідея кожного з нас.

На Рівненщині почалось формування нової влади. Було обрано нового голову обласної ради Михайла Кириллова та призначено голову Рівненської облдержадміністрації Сергія Рибачка. Це нове, молоде обличчя влади Рівненщини. Саме вони мають стати гарантами формування нової системи влади в області. Але ми попереджаємо, що громада слідкуватиме за вашою роботою. Ви будете нести відповідальність за всі свої дії, рішення, звільнення та призначення. 

Потрібно призначити десятки керівників на різних рівнях. Важливо, щоб нові керівники області усвідомлювали: без урахування думки громади — це неможливо. Ми вважаємо, що ситуація подібна призначенню Вячеслава Чайки головним міліціонером області більше не має повторюватись. 

Закликаємо всі сторони зробити висновки і налагодити конструктивний діалог. Потрібно відкинути партійну доцільність, політичну заангажованість та особисті образи. Головними критеріями нової влади та нових керівників мають стати чесність, професійність, патріотизм та порядність. Кожен кандидат на посаду має пройти люстрацію та бути погоджений громадою."

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.