У Рівному відбулося багатотисячне Народне віче

Тисячі рівнян прийшли сьогодні на Народне віче, на якому обговорювали питання призначення керівників різних рівнів у державних установах області. 

 

Розпочалося Віче традиційно із виконання гімну. Далі звучали виступи громадських активістів міста, представників Майдану та Автомайдану, Правого сектору, депутатів та голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка.

Десятки гасел, промов і єдність в одному – старій системі не можна дати шансу працювати далі, адже не для того в Україні та у Рівному люди виходили на Майдан.

Зокрема, зі сцени виступив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок. Він розповів, якою продуктивною має бути співпрацю із громадою міста та області. "Свободівець"  також наголосив на тому, що усі призначення на керівні посади в області будуть погоджувати з громадою.

Також на Народному віче виступив керівник рівненського Правого сектору Роман Коваль та керівник Західно-українського Правого сектору Олександр Музичко. 

Окрім того, під час Віче піднімалося питання і ситуації у Криму. Зокрема, активісти зазначили, що наразі вже не можна відступати та віддавати Росії Крим. Адже Путін нещадно вводить російські війська на територію України. Відтак рівняни запропонували оголосити бойкот російським телеканалам. А саме рівняни проситимуть операторів відключати їм російські телеканали. Відповідну пропозицію озвучили під час Народного віче. Хто підтримує таку ідею, має підійти або зателефонувати провайдерам, які надають послуги і відмовився від трансляції для них російських каналів.

Також активісти висловили думку, що зараз громада спільно з новою владою має поділяти відповідальність за те, що відбувається. Відтак громада Рівненщини має проводити діалог із головою ОДА Сергієм Рибачком. Про це зі сцени Народного Віче сказав громадський активіст Святослав Клічук.

- Він має прислухатися до того, що каже громадськість. Має організувати роботу так, щоб усе в області функціонувало без порушень та збоїв. Але громадськість не має залишатись осторонь. Вона має брати участь у цьому процесі. І теж має брати на себе відповідальність за прийняті рішення, - зауважив Святослав Клічук.

Окрім того, під час Віче виступив в. о. начальника УМВС України в Рівненській області Сергій Гандзелевський.

Він зазначив, що міліція залишається із народом і не виконуватиме жодних наказів, які суперечать інтересам громади Рівненщини.

Завершилося Віче прийняттям резолюції, у якій громада Рівного закликає всі сторони до конструктивного діалогу не залежно від партійної приналежності. Адже ситуація в Україні зараз залишається напруженою. 

Ключові слова: 

Коментарі

Для Вас.Петр. Я знаю, що вони роблять. Напочатках буде говорити, що все вкрали попередники, далі під шумок буде сам схеми малювати ..... Так буде!

Щось забагато лідерів появилось,а тепер перевірим їх,якщо допоможуть відібрати квартиру по вул.Київська 8/38,яку в мене інваліда влада м.Рівного вкрала і на яку в мене е ордер,а місцева влада вкрала своею злочинною корумпованою змовою з іншими особами,які допомогли їм підробити на нашу квартиру фальшивий ордер і інші документи, і я вже 8 років не можу нічого добитись ні в міліції ні в прокуратурі і залишився на вулиці і коли вони мені допоможуть,то можна їм вірити мій емейл--oliinik.vladimer@gmail.com-то пишіть мені.

Рибачок прекрасно орієнтується і знає, що йому робити. І буде все добре робити. На форумах лити бруд - не мішки носити. Отакі писаки - це ніщо інше як закомплексовані невдахи, які таким чином самостверджуються.

"Губенатор-горе" Рибачок ще не орієтується, що йому робити на цій посаді. І чи взагалі зорієнтується??? Можливо громада скинеться по пару гривень для репетиторів?!

На віче відбулось чергове заговорювання проблем які стосуються Рівненської громади. Цікаво було дивитись на виступ новопризначеного голови ОДА. 20 хвилин я слухав цей опус як якісь невідомі з Марсу перевіряли його за місцем проживання, опитували бідних студентів, залякували його родину і т. д. Так скажіть мені будь ласка шановні чи зможе така людина представляти та захищати інтереси громади всієї Рівненщини. Не кращі і наступні представники громадських організацій . Кожен по черзі розповідав який він герой та як любить Україну, а ми що менше вас шановні її любимо? За цими розмовами тихенько пройшло питання ПОВНОЇ заміни керівництва Рівненської міліції, яка на сьогоднішній день займається дерибаном та вимаганням грошей у громадян, а функції міліції перейняли громадські організації. Але громада має ту міліцію на яку заслуговує. Знаково було те на чому приїхало керівництво сьогоднішніх керівників так начальник Дубнівськоі міліції приїхав на БМВ Х5, Радивилівськоі на Тойота Кемрі, аналогічний транспорт був помічений в заступника Камінського, братів Мельників. Їм потрібно тільки втриматися на посадах. Чайка слава Богу пішов з посади, але при всіх його мінусах в нього є один плюс, що хотів розігнати продажну лазутківську владу, яку ми так думаємо, розжене вже новий начальник.

От за що сьогодні +1 бал порталу "ВСЕ" - за обєктивність. Був на віче... очікував, коли ж мені, як громадянину області, запропонують підтримати голову ОДА.... Десь я пропустив цей момент мабуть... а тут: http://www.rivnepost.rv.ua/lenta_msgshow.php?id=50485 про це написали... ай-яй-яй... і не соромно для РВ: -1 бал. Має ж бути якийсь баланс. І ще - так надіявся на погодження на віче заступників голови ОДА.... щось не дочекався. Мабуть, кандидатури на заступників є - тільки ще дипломи про здобуття вищої освіти не отримали.... Хоча, то не головне... аби були чесні... Думаю, ще будемо спостерігати багато цікавих подій з призначеннями))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.