У Рівному ПриватБанк зняв обмеження щодо зняття готівки

Ситуація в банківському секторі заспокоїлася. ПриватБанк повністю скасував обмеження на використання кредитних коштів у магазинах.

Як повідомили у прес-офісі установи, клієнти ПриватБанку можуть використовувати кредитні кошти на своїх картах для оплати в торгових точках без обмежень. Адже 8 березня банк скасував обмеження на використання кредитних лімітів в магазинах. Відтак клієнти можуть розраховуватися кредитними грошима в розмірі особистого ліміту, встановленого на карті.

- Сьогодні ми бачимо, що ситуація на фінансовому ринку повністю стабілізується, а виділення провідними світовими державами термінової фінансової допомоги Україні в розмірі більше 3 млрд доларів, які не потрібно буде повертати, а також багатомільярдних кредитів дозволить Україні отримати потужні ресурси для свого розвитку. Найближчими днями банк планує повністю скасувати обмеження на отримання готівки за картками, - говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. 

На жаль, скасування обмежень на використання кредитних коштів ПриватБанку поки не діє на території Криму, де в результаті окупації території російськими військовими формуваннями зберігається напружена ситуація на фінансовому ринку і складається дефіцит готівкових коштів, які не можливо завезти на півострів через блокування доріг збройними формуваннями.

ПриватБанк вітає дії Нацбанку, спрямовані на лібералізацію економіки і створення високоліквідного національного фінансового ринку, а також останню заяву голови Нацбанку Степана Кубіва телеканалу CNBC: "Україна знаходиться на історичному перехресті, і ми повинні використовувати наші можливості - вибрати шлях реформ, шлях побудови ринкової економіки в умовах прозорості та свободи слова. Ми повинні постійно говорити людям правду".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.