Під час Віче у Костополі підняли питання люстрації

Костопільчани зібрались на урочисте вшанування 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка та обговорити останні події району, повідомляє kostopil.info

О 12:00 зібралось чимало народу. Згадали про кобзаря не тільки як про поета, а ще й як про пророка, у віршах якого відображаються події сьогодення. З творчими номерами виступили педагогічний колектив школи мистецв та вихованці БШЮ. Зі словом виступили голова районної ради Сергій Ткачук та член громадської ради Ірина Таргоній. Відбулося покладання квітів до пам’ятника Шевченку.

По завершенню мітингу на честь поета відбулося Народне Віче. Голова громадської ради Катерина Фесюк пвідомила, що зверталась до голови Рівненської ОДА Сергія Рибачка з проханням попередньо обговорювати можливі кандидатури на пост голови Костопільської РДА.

З останніми новинами про політичні події у районі виступили Павло Юхневич та Юрій Кузнюк. Останній повідомив про кількість бажаючих долучитись до створення люстраційного комітету та представив його голову Івана Шваю. 

Той у свою чергу сказав, що закон про люстрацію ще не прийнятий, тому зараз комітет може існувати у вигляді громадської ініціативи, яка буде збирати та оприлюднювати інформацію про можливих призначенців на керівні посади у районі. Після цього до мікрофону виходили усі бажаючі висловитись перед громадою стосовно суспільно-політичної ситуації у Костопільщині та Україні вцілому.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.