«Сотня Майдану» назвала лідера рівненського Євромайдану провокатором

Схоже, у Рівному Євромайдан вже виконав свою місію – повалення режиму Януковичате. А тепер у наметовому містечку Майдану вже інші обличчя, а тих, хто стояв на передових, коли Майдан лише починався там записали у…провокатори.

Зокрема, як написав на своїй сторінці ц «Фейсбуці» лідер рівненського Євромайдану Віталій Примак, вчора активіст «Сотні Майдану» попросив його покинути територію наметового містечка, назвавши провокатором.

«Прийшов на рівненський Майдан із Андрієм Логащуком, зайшов до наметового містечка. Побувши там менше п'яти хвилин, зрозумів, що я там небажаний гість та провокатор. До мене підійшов Олександр Кравченко та Ігор Жабчик, представники так званої "Сотні Майдану" та сказали, щоб я із Андрієм покинули територію. На питання "Чому?", пролунала відповідь "Ви - провокатори".

Побачивши ще раз таке відношення до себе, я зробив висновок: 

"Євромайдан виконав свою місію - повалення режиму Януковича... а зараз відбуваються маніпуляції громадською думкою".

Головне, що для мене Майдан показав справжніх друзів. Все інше - це історія. За яку комусь буде соромно та в певний час незручно», - йдеться у повідомленні Віталія Примака. 

Ключові слова: 

Коментарі

До чого тут взагалі фраза "навіть один на один ніхто не зможе вийти ні зкім!!!! Ганьба таким Соплякам!!!!!!!!!" Ти шо там вже сильно не сопляк??? Чи вирішив в войнушку пограться або 90-ті де стрелками розбирались??? Ти може в комп'ютерні ігри перегравсь?? Про якісь критичні точки морозиш..у рівному нема ніяких точок, все нормально і спокійно. Займаєшся самообороной майдану то й займайся, дивись шоб на віче алкаши не дебоширили да й все. Не позорся подібними коментаріями вояка...

Ви знаэте Примак і Логащук це боягузи які переконали, що тільки якась небезпека і їх як не було так і не буде !!! Вони заплутують маленьких дівчат!(неповнолітніх) І взагалі навіть один на один ніхто не зможе вийти ні зкім!!!! Ганьба таким Соплякам!!!!!!!!!

Примак зізнайся що ти на Удар працюєш. А Кравченко і Жабчик прості хлопці, які захищали український народ не лише в Рівному, а і в Київі. І Примак розкажи людям як ти за їх кошт на таксі їздив, поки тобі доступ не закрили до грошей. Або ти Логащук, як ти на Батьківщину працюєш, або малолітніх дівчат додому водиш. Або як ви у Вогнику п'єте горілку та вино з неповнолітніми. І потім ви засуджуєте, хлопців за те що вони правду відкрили.

Логащук втікав від критичних точок. Де був Логащук і Примак коли Кравченко з пустими руками брав ОДА. І Логащук і Примак ні одного разу не захистив ні одного студента. Навіть коли хотіли брати штурмом УМВС то ні Логащука ні Примака там і видно не було. І до вашого відома сама Кравченко що ночі патролює місто. А Примаку повинно бути соромно називати себе лідером Євромайдану, нехай розкаже журналістам як він здава міліції всі наші акції. І тоді йому ляпаса дали, а він розпіарив ніби в нього струс мозку. ха. вони крім піару більше нічого не вміють. для чого було роздувати всю ситуацію в пресі. та будь ти чоловіком, Примак ти ганчірка.

Походу ЕТИ то Ударовскиє.
Постояно их палатка стоит

Класс!!! Началось. А эти два полупокера Жабчик и Кравченко чьи будут?

Кормушка(хлебное место) при нынешней власти будет переходить из рук в руки лишь по той причине, что это кормушка.А она сулит своему хозяину(руководителю) лучшее место под солнцем и соответственно блага в жизни.И старая власть остается(кто слеп оденьте очки).Перестроились(перекрасились) ублюдки во мгновенье ока,и пока они у трона-грош цена всем НАМ.За 30 серебрянников покупается(продаётся) ВСЁ и ВСЯ

Де ж був Кравченко і Жабчик коли треба було відбивати студентів за висловлену громадянську позицію,блокувати беркут у холодні ночі на Водохреще, І взагалі,Логащук був одним із перших в критичних точках,а ось дві вище названі особи,щось я там не бачила. Вони думають, що завжди ховатимуться за чужими спинами,в тому числі жіночими? Все колись стає на свої місця.

"У приміщенні адмінбудівлі Рівненської ОДА облаштують кабінет, куди можна буде звернутись з інформацією про злочини колишньої влади." http://vse.rv.ua/news/1394368870-u-rivnomu-zbiratimut-informaciyu-pro-zl... - ОСЬ ЦЕ!!!! роблять, беззаперечно,провокатори. Хто саме, розбирайтеся.

Люди всегда были и всегда будут глупенькими жертвами обмана и самообмана в политике, пока они не научатся за любыми нравственными, религиозными, политическими, социальными фразами, заявлениями, обещаниями разыскивать интересы тех или иных классов. В.И.Ленин(я его не поддерживаю а просто цитирую)

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.