На Рівненщині прокуратура стала на захист підприємців

До прокуратури Рівненської області продовжують надходити скарги підприємців, які зазнали неправомірного утиску з боку службових осіб органів державної влади та контролю, правоохоронних органів. 

- Інформація про порушення прав суб’єкта господарювання надійшла на «гарячу лінію» прокуратури області. Директор одного з товариств з обмеженою відповідальністю, яке займається будівельними роботами, повідомив, що правоохоронними органами безпідставно проведено перевірку його господарської діяльності, в ході якої витребувано копії документів, – інформує начальник відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури області Олексій Бурма. - Перевірка підтвердила незаконне втручання в діяльність товариства. Прокуратурою вжито заходів до припинення порушень та недопущення їх у  подальшому». 

Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області, з метою забезпечення оперативного реагування на факти незаконного втручання в діяльність підприємств, установ, організацій, інших господарюючих суб’єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів у прокуратурі Рівненської області діє телефон «гарячої лінії» – (0362) 26-15-77. 

За цим номером підприємці, права або законні інтереси яких порушено, можуть звернутися в робочі дні з 9 до 18 години.  За їх повідомленнями будуть організовуватися відповідні перевірки, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав.

Аналогічні телефони «гарячої лінії» запроваджені також прокурорами районів і міст області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.