Олексій Бучинський очолить Рівненський район?

Як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, одним із кандидатів на посаду голови Рівненської районної державної адміністрації є "свободівець" Олексій Бучинський.

Сам же Олексій Бучинський зазначив, що наразі не може підтвердити або спростувати цю інформацію. А також, що він готовий працювати там, де довірить громадськість і, де зможе приносити користь. Чи буде це посада голови Рівненської райдержадміністрації він не знає, адже відповідної пропозиції йому не озвучували.

У свою чергу голова Рівненської облдержадміністрації Сергій Рибачок запевнив, що "сліпого призначення" на керівні посади в області не буде.

- Як я зазначав під час Народного віче, всі призначення будуть обговорюватися із територіальною громадою, яких вони безспосередньо стосуватимуться. Це робитиметься або на Народному віче, або ж під час засідання сесії. Якщо людина матиме підтримку територіальної громади, вона призначатиметься на ту чи іншу посаду, - прокоментував Сергій Рибачок.

Щодо посади голови Рівненської райдержадміністрації, то Сергій Рибачок розповів, що наразі він розглядає кілька кандидатур. Прізвища цих людей будуть озвучені територіальній громаді у вівторок-середу. Після обговорення, прізвище людини, яку підтримає громадськість буде оприлюднене. Чи є серед кандидатів Олексій Бучинський Сергій Рибачок не підтвердив, проте й не спростував. 

Коментарі

Працюй Олексіє, а собаки нехай гавкають...

І що змінилося? Тільки партія помінялася?. Тепер чекай допоки ці нахапаються

От саме цього він і добивався! І ніяка революція, майдан вже нікому не потрібні! Всі хотіли влади!!! За що і боролись! А люди на майдані вже всім заважають! А Рибачок хай ще раз розгляне свою недосвідчену та непідходящу кандидатуру!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.