Рівненський активіст пропонує рішучі економічні методи війни з Росією

Голова Рівненської обласної організації «Громадський контроль» Дмитро Якимець переконаний, що проблема Криму – це виключно проблема України і варто йти на рішучі, самостійні дії:

«У нас є надпотужна зброя!

Сьогодні м'який супротив та дипломатія не зупиняють захоплення території України. У нас лишаються наївні сподівання на кшталт якихось санкцій, авіаносців та НАТОвських танків.

Але сьогодні де-юре проблема Криму це виключно проблема України, і якщо зняти рожеві окуляри, то чужу проблему ані Європа ані Америка з усіх сил вирішувати не буде! Наші західні друзі будуть намагатися владнати цю проблему якнайдешевше і тихіше. І не варто їм у цьому дорікати - нічого особистого...

Якщо ж ми хочемо, щоб наша проблема дійсно стала загальною, то нам треба рішучі самостійні дії. Скажете стріляти? Поки ні! У нас є набагато потужніша зброя - труба. Так-так, саме та труба, яка годує Росію і гріє Європу.

Що ж робити? Досить просто. Де-факто Україну почали окуповувати іноземні війська, які фінансуються за допомогою НАШОЇ газотранспортної системи. Кожен куб газу, що летить нашою трубою, оплачує військових, які захоплюють нашу землю. Ну не абзац? То чому ми, перебуваючи в стані окупації, повинні виконувати свої транспортувальні зобов'язання?

Відповідь мусить бути чітка і швидка: нас захоплюють - ми закриваємо трубу, як джерело фінансування наших загарбників. Вибачте Захід, але у нас війна... Резервів у наших сховищах на власні потреби на кілька місяців вистачить, а далі... А далі це вже стане дійсно проблемою Європи в тому числі. І основний посил наступний - ЄС лишився без енергоносія бо Росія ВТОРГЛАСЯ в Україну.

Ось тоді почнеться інший рівень проблеми і виникне справжній інтерес країн НАТО в українському питанні.

Скажете занадто різко? Ну тоді пропонуйте м'якіші сценарії боротьби із гігантським цунамі і далі ризикуйте цілою країною. Але пам'ятайте - після псевдореферендуму у Росії з'явиться ще один нехай кроплений, але козир.

Дмитро Якимець»

Коментарі

Молодець Дмитро, але можливо ви думаєте однаково з Г.Балашовим але він з усіх своїх сил кричить про те, що треба підірвати трубу! Подивіться- а краще дійте, поки ще є час! Підірвати цю трубу к бісу!!!!!!!!!!!!!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=KMaQvSrDpkI&list=UU7IkW1jdMEZNIILyf0DncAw

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.